Архів новин

Жидачів святкуватиме 850-річчя на державному рівні

У Жидачеві розпочалася підготовча робота до відзначення у 2014 році 850-річчя міста. Про це прийнята Постанова Верховної Ради України від 21 травня 2013 року «Про відзначення 850-річчя міста Жидачева Львівської області».

Зокрема, з 12 червня до 1 серпня 2013 року триватиме конкурс на найкращий логотип ювілею. 15 липня відбулося перше засідання організаційного комітету з відзначення Дня міста у 2013 році, яке відбуватиметься 14-15 вересня. Серед запропонованих заходів в День міста – святкова хода мешканців і гостей Жидачева у вишиванках «Вишиванкова хода», яку планують зробити традиційною.

23 міський голова Жидачева Володимир Левко зустрівся з представниками громадськості, керівниками установ і організацій, депутатами Жидачівської районної ради. Міський голова розповів, що Жидачівська міська рада розробила і подала Львівській облдержадміністрації проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про підготовку до відзначення 850-річчя заснування м. Жидачева Львівської області», підготовлено пропозиції до плану заходів та складу організаційного комітету з підготовки та відзначення ювілею міста. Їх реалізація буде спрямована на покращення соціально-економічної та екологічної ситуації в районному центрі та регіоні, зменшення рівня трудової міграції населення до сусідніх держав, включатиме реставрацію пам'яток архітектури, реконструкцію об'єктів соціально-культурного призначення та місць масового відпочинку громадян.

Відзначення у 2014 році 850-річчя міста потребує матеріальних і фінансових витрат з державного бюджету в сумі 37034,00 тис. грн. Низку заходів реалізують уже в 2013 році, на їх втілення з міського бюджету використано 74,5% необхідного обсягу коштів.

Для "Щоденного Львова" Олексій Хемій


Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут