Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
23/07/13

Електронний квиток прийматимуть у бухгалтерії - новація Укрзалізниці

З 23 липня електронні посадкові документи, які діють на швидкісні поїзди Інтерсіті + і поїзд №37/38 Київ-Донецьк, набули статусу розрахункового документа (фіскального чека). Завдяки цьому електронні квитки стали легітимні для звітності і віднині немає потреби друкувати їх ще й на діючих бланках проїзних документів. Про це на брифінгу повідомив заступник генерального директора Укрзалізниці Павло Чекалов, інформує прес-служба Укрзалізниці.

«Пасажир і раніше міг самостійно роздрукувати проїздний документ на поїзди категорі Інтерсіті+ і поїзд №37/38 Київ-Донецьк та здійснити посадку без звернення до залізничної каси, але цей документ раніше не мав статусу розрахункового документа. Ми паралельно роздруковували проїзні документи на бланку і видавали їх пасажиру. Починаючи від сьогодні на вищезазначені поїзди ми запровадили електронний посадковий документ, який є одночасно і фіксальним та звітним», – зазначив Павло Чекалов.

Він зазначив, що для врегулювання нормативно-правової бази щодо статусу електронних квитків підписано спільний наказ Міністерства інфраструктури України та Міністерства доходів і зборів України «Про затвердження Порядку оформлення розрахункових та звітних документів при здійсненні продажу проїзних і перевізних документів на залізничному транспорті», який набрав чинності з 9 липня 2013 року.

«Тепер пасажири поїздів Інтерсіті + і поїзда №38 Київ – Донецьк не будуть отримувати квитки, роздруковані на бланках певного зразка, оскільки електронні посадкові документи набули статусу розрахункового документа (фіскального чека). Наприклад, самостійно роздрукованим електронним квитком можна звітувати про відрядження у бухгалтерії», - зазначив Павло Чекалов.

Заступник генерального директора Укрзалізниці нагадав, що пасажири, які через Інтернет на сайті http://booking.uz.gov.ua оформили квитки на поїзд Інтерсіті + чи №38 Київ-Донецьк, не мусять звертатися до каси для роздруківки електронного квитка на бланку проїзних документів, а з паперовою роздруківкою, зробленою самостійно, сідають у поїзд. При купівлі квитків через Інтернет необхідно обов'язково зазначати прізвище та ім'я пасажира, який іде потягом.

«За 1 годину до відправлення поїзда з початкової станції продаж електронних квитків на сайті Укрзалізниці припиняється. У цей період (за годину до відправлення) квитки доступні для придбання у залізничних касах. Після закінчення 45-ї дати з моменту відкриття попереднього продажу квитків це обмеження буде знято», - повідомив заступник генерального директора Укрзалізниці.

Павло Чекалов зазначив, що електронні квитки впроваджують у кілька етапів, поступово кількість поїздів, на які буде розповсюджено технологію, збільшуватиметься, а також розширюватимуться технічні можливості роботи квиткових кас. До кінця 2013 року електронні квитки будуть впроваджені на усі поїзди внутрішнього сполучення - близько 120 пар.


Довідково:

Електронні посадочні документи експериментально впроваджені на поїзди категорії Інтерсіті+ та поїзд №37/38 Київ – Донецьк з початку лютого поточного року. Від початку дії послуги на ці поїзди реалізовано понад 59,3 тис. електронних проїзних документів.

Послугу бронювання і продажу квитків на поїзди через мережу Інтернет залізничники запропонували пасажирам у 2008 році. За весь період її дії вже продано через Інтернет близько 5,5 млн залізничних квитків.

За перше півріччя 2013 через Інтернет оформлено близько 2 млн квитків, що в 2,5 рази більше, ніж за відповідний період 2012 року.


При оформленні квитків через Інтернет комісійний збір складає 11,5 грн., що на 1 грн. менше, ніж у квитковій касі.

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас