Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
23/07/13

Завтра депутати ЛОР заслухають нового начальника Служби автодоріг Львівщини

24 липня відбудеться засідання постійної комісії з питань промисловості, ЖКГ, транспорту та зв'язку Львівської обласної ради, на якому депутати планують розглянути питання про стан ремонту доріг у Львівській області.
На засідання комісії запрошені: Гнатів Микола Ярославович – начальник Служба автомобільних доріг у Львівській області, Наумець Федір Іванович – в. о. директора ДП "Львівський облавтодор", Цейтлін Ігор Олександрович – т. в. о. директора департаменту житлово-комунального господарства, розвитку інфраструктури та паливно-енергетичного комплексу ЛОДА, Чайко Віктор Васильович – заступник начальника управління розвитку інфраструктури – начальник відділу транспорту і дорожнього господарства департаменту житлово-комунального господарства, розвитку інфраструктури та паливно-енергетичного комплексу ЛОДА. Про це інформує прес-служба ЛОР.
Нагадаємо, що Львівщина, за оцінками Украавтодору потрапила до п’ятірки областей України з найгіршим станом автомобільних доріг. Значний залишок ямковості на дорогах Львівщини, кажучи мовою Укравтодору, станом на 11 липня 2013 року становить 77 тис. кв. м.

Це буде перший публічний звіт щойно призначеного начальника Служби автомобільних доріг у Львівській області Миколи Гнатіва, який дотепер керував аналогічною структурою в Тернопільській області.

На першому брифінгу вчора, 22 липня, він повідомив, що для ремонту всіх ям на дорогах Львівщини потрібно ще 20 тис. тонн асфальтобетону.

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас