Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
23/07/13

Папу Римського Бразилія зустріла бомбою

Візит Папи Римського Франциска до Бразилії був затьмарений неприємним інцидентом. У комплексі храму в Апаресиді, де понтифік мав відслужити месу, військовослужбовці під час рутинної перевірки виявили саморобну бомбу, передає NBC News.

Вибуховий пристрій, виготовлений з пластикової труби і перемотаний скотчем, заклали в туалеті біля автомобільної парковки. Бомба була достатньо далеко від можливого маршруту Папи Римського і мала незначну потужність.

Візит Франциска до Бразилії почався в понеділок. Перед поїздкою понтифік оголосив, що хоче відвідати храм Богоматері з Апаресиди - святої покровительки Бразилії.

Очікується, що Папа Римський відвідає в Бразилії не тільки церкви, але і фавелли - трущоби міських бідняків. Понтифік утримався від надмірностей під час поїздки і навіть заощадив на перельоті.

Повідомляється, що поліція Ріо-де-Жанейро розігнала демонстрацію протесту проти візиту Папи Римського до Бразилії, застосувавши проти її учасників водомети і сльозоточивий газ. У акції протесту проти витрачання держкоштів на візит Папи, що проходила біля Палацу Уряду, взяли участь декілька сотень людей. Про це інформує РБК-Україна.

Особливо наголошується, що під час візиту Франциск вирішив не користуватися броньованим папамобілем. Втім, він йому і не потрібний. За повідомленням бразильської влади, забезпечувати безпеку Франциска будуть 10 тис. поліцейських і 14 тис. військовослужбовців. Близько 100 наглядових станцій відстежуватимуть пересування Папи Римського і натовпу, що оточує його. Очікується, що поїздка понтифіка допоможе привернути увагу населення країни до релігії.

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас