Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
23/07/13

Нерухомість в Європі дешевшає, крім Німеччини і Австрії

Основні наслідки світової фінансової кризи - безробіття і падіння цін на ринку нерухомості. Особливо гостро ці проблеми виявляються в Старому Світі, повідомляє "Росія 24". Ситуація на ринку праці там вже стала притчею во язицех, а в Україні про те, щоб купити європейський будинок де-небудь на березі моря, не замислюється хіба що ледачий. Питання - коли це ліпше зробити. Судячи з усього, дно поки що не досягнуте.

Зниження цін на житло почалося з колосального обсягу дефолтів за іпотекою і продовжується до цього дня. За даними ЄЦБ, в країнах єврозони цінники перебуваютьб на позначках семирічної давності.

Найплачевніша ситуація в Ірландії, де вартість житлової нерухомості опустилася до позначок початку 2000 р. Іспанські квадратні метри оцінюються на рівні 2003 р., а італійські - на рівні 2006 р. Так реальна трикімнатна квартира в Торрев'єху, 300 метрів від моря, вся інфраструктура: басейн, спортзал, медустанови, банки і багато що інше, і все це - за 50 тис. євро.

Проте такі привабливі знижки отримати вдасться далеко не скрізь. У Німеччині та Австрії, наприклад, динаміка протилежна: ціни є на максимумах за останніх 10 і 12 років відповідно.

Простежується достатньо логічна тенденція: чим гірше економічна ситуація в країні, тим дешевше житло. Досить подивитися на показник безробіття: Німеччина - 5,3%, Іспанія - 27%. Різниця колосальна. До речі, експерти відзначають і ще одну закономірність.

У країнах з високим рівнем безробіття частка власників житла значно вища. Наприклад, в Іспанії і на Кіпрі власниками є близько 80% населення, а в Німеччині - менше половини. Про це інформує Newsru.ua.

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас