Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
23/07/13

Андрій Тягнибок – один із найслабкіших мажоритарників у Львівській області - експерт

Депутати Верховної Ради не підуть на прийняття законопроектів від ВО «Свобода». Так вважає аналітик ГО «Опора» Олександр Неберикут. Про це він розповів. у відеопрограмі Львівського прес-клубу «6 хвилин про».

«Багато документів від «Свободи» не є консенсусними, компромісними, - вважає Олександр Неберикут. - Є категоричними в багатьох випадках і пропонують речі, які вимагають докорінної зміни законодавства. Тому мало шансів, що ця законодавча робота втілиться в конкретні закони».

Андрій Михальчишин запропонував 13 законодавчих ініціатив. Ірина Сех, – 47. Але серед цих законодавчих проектів є багато формальних, які вона підписує як голова комітету. У Ірини Фаріон – 14 законопроектів, розповів Олександр Неберикут.

«Андрій Тягнибок – один з найслабших мажоритарників у Львівській області. У нього дуже мало зареєстрованих законопроектів – лише чотири, до розроблення яких він долучився.. Мало виступів. Є кілька пропусків. Він не до кінця використав можливості як депутат для захисту інтересів свого округу і для посилення позиції його партії в парламенті»,- вважає Олександр Неберикут.

Докладнішу оцінку від ГО «Опора» депутатів-мажоритарників Львівщини можна почути і подивитися тут .

Щоденний Львів

Коментарі  
Вова[13.07.23 11:33]
А по водці бабам та казіно Андрійко лідер.
Фаріон не дого, Михайльчишин як справжнього троцкіста крім роботи з молоддю (бажано чоловічої статі) нічого не цікавить!

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас