Архів новин

У ЛОДА запрацює нова система обліку публічної інформації за 75 тисяч грн

У вересні на сайті Львівської обласної державної адміністрації запрацює нова система обліку публічної інформації. Про це на прес-конференції у Львівському прес-клубі повідомила заступник начальника управління організації масових заходів та комунікацій з громадськістю ЛОДА Марія Вагіла.

«У червні була підписана угода між ЛОДА і київською фірмою, яка зобов’язалася за 75 тисяч гривень створити цю систему. Окрім встановлення модуля публічної інформації, вона оновлюватиме програму електронного документообігу ЛОДА “Док проф”. Ця угода вже зареєстрована в Держказначействі», - розповіла Марія Вагіла.

Нова система також зменшить використання людських ресурсів, наголосила Марія Вагіла.

Зараз на сайті ЛОДА працює стара система, де вручну в ексель-файл вносять документи, пояснив Андрій Петрів, керівник програм ЕДЦ «Правова аналітика», яка вивчала рівень доступу до публічної інформації в органах влади.

Нагадаємо, що згідно із Законом «Про доступ до публічної інформації» громадяни мають право ознайомитися з усіма нормативно-правовими документами органів державної влади. Для цього вони повинні створювати ефективні і зручні системи обліку публічної інформації, куди будуть внесені ці документи.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут