Архів новин

Андрій Садовий підпише ухвалу про скасування двоставкового тарифу

Відповідно до чинного законодавства, мер підпише ухвалу, якою скасовується двоставковий тариф. Нагадаємо, цю ухвалу мер Львова ветував, але на сесії 18 липня Рада подолала вето міського голови, інформує прес-служба ЛМР.

«Цю ухвалу я, безперечно, підпишу, згідно з чинним законодавством. Нехай працюють експерти. Я особисто не маю наміру сьогодні звертатись до суду за цією ухвалою. Має перемагати здоровий глузд. Я пояснив причину, чому я зупинив дію цієї ухвали. Якщо сьогодні робити розрахунок і подавати на новий тариф, то ціна буде на 30% вищою, ніж існуючий тариф. Я категоричний противник підняття тарифів. Не треба людей вводити в оману. Прекрасні експерти працюють в наших комунальних теплових підприємствах, які несуть відповідальність за кожен підпис. Тариф, який діє сьогодні, розраховувався відповідно до цін 2011 року. А сьогодні 2013 рік, за цей час багато показників змінилось. Не треба робити життя людей гіршим, не треба, щоб вони платити більше. Сьогодні важкий економічний стан, треба думати, аби тарифи тримати такими,я к вони є», - розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, що депутати Львівської міської ради 27 червня 2013 року прийняли ухвалу про скасування двоставкового тарифу («Про скасування рішень виконавчого комітету від 20.10.2006 №1189, від 08.06.2007 №365, від 02.09.2008 №930») з оплати за теплопостачання. Ухвала передбачає, що одноставковий тариф має вступити в дію з 1 жовтня 2013 року. Це питання виніс на розгляд «свободівець» Любомир Мельничук.

18 липня Львівська міська рада подолала вето міського голови на ухвалу про скасування двоставкового тарифу на тепло у Львові.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут