Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
22/07/13

ЛМР не називає суми, витрачені з міського бюджету, на велодоріжки – відповідь на запит Прес-клубу

У Львові з 33,6 кілометра велодоріжок – тих, що вже збудовані, і тих, що ще прокладають, саме за кошт міського бюджету споруджено майже половину – 18,3 кілометра. Про це у відповіді на інформаційний запит Львівського прес-клубу повідомили у департаменті житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради. За бюджетні гроші прокладено велодоріжки на проспекті Свободи (сторона вулиці з непарними номерами), вулицях Залізняка, Ужгородській, Рибній, Вороного, Коновальця (від вул. Київської до вул. Мельника), Коперника (від вул. Словацького до вул. Колеси), Костя Левицького-Тершаківців (від вул. Тершаківців до вул. Погулянка),Шевченка (Вінниця-Рясне-1), Шевченка (від району Рясне-1 до району Рясне-2), навколо церкви св. Анни.

Львівська міська рада не оприлюднила у своїй відповіді жодної конкретної суми, яка була використана на будівництво велодоріжок, мотивуючи це тим, що частина їх збудована в ході реконструкції вулиць. Отже, за логікою чиновників, ЛМР свідомо недовкладає матеріалів і робіт у ремонт вулиць, аби перекинути їх на розбудову велоструктури у Львові. Або ж інакше: частину велодоріжок зробили задарма, тобто безоплатно, у в ході реконструкції вулиць. Таке пояснення ЛМР потребуватиме у майбутньому фахових коментарів експертів – будівельників і фінансистів.
У відповіді ЛМР зазначено, що комплексне фінансування – кошти міського бюджету і державні субвенції – використовували на будівництві лише двох велодоріжок: на вулицях Пасічній (від вул.Ярошинського до вул. Таджицької) та Городоцькій-Чернівецькій.

Ще частину велодоріжок ЛМР будує разом із неназваним у відповіді грантодавцем – на вулиці Стрийській (від вул. Наукової до вул. Вернадського). На цю веломагістраль передбачено 3,9 млн грн. Однак із відповіді міськради важко зрозуміти, скільки в цій сумі кошти бюджетних коштів, а скільки –грантових.
На запитання Львівського прес-клубу про контролюючу структуру, яка приймає в експлуатацію львівські доріжки, у ЛМР лаконічно відповіли:

«У першому півріччі 2013 року велодоріжки в експлуатацію не приймались». А торік чи позаторік? Ці запитання також будуть адресовані ЛМР у наступному запиті, щоб дати повну інформацію львів’янам про прокладання велодоріжок у місті.
Нагадаємо, що Клуб велолюбителів Львова критично оцінив інфраструктуру і стан велодоріжок у Львові .

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас