Архів новин

32 сім'ї прагнуть усиновити львівських дітей

Упродовж року на території Львова усиновлено 13 дітей, в тому числі 9 дітей з первинного обліку міста Львова. Крім того, ще 4 дитини з первинного обліку міста Львова усиновили в інших регіонах. На місцевому обліку з усиновлення перебуває 116 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, які мають підстави для усиновлення. Сформована база потенційних усиновлювачів налічує 32 сім'ї.

Громадяни України, які бажають усиновити дитину, звертаються з письмовою заявою з пакетом документів про взяття їх на облік кандидатів в усиновлювачі до відділу у справах дітей (ВуСД) районної адміністрації за місцем проживання. Після постановки на облік інформацію про дітей, які можуть бути усиновлені, можна отримати у ВуСД за місцем обліку кандидатів в усиновлювачі та у службі у справах дітей ЛОДА.

Особа, яка усиновила дитину віком до трьох років, має право на відпустку для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку на загальних підставах. Окрім цього, усиновлювачу призначається допомога при усиновленні дитини, у розмірі та в порядку, що встановлені для виплати допомоги при народженні першої дитини.


Оксана Іваницька, прес-служба ЛМР.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут