Архів новин

Турнір у Східниці виграв гросмейстер із Польщі

У Східниці (Львівська область) вчора , 21 липня, відбувся третій міжнародний шаховий турнір зі швидких шахів "Східницьке літо-2013", переможцем якого став гросмейстер із Польщі Даніель Копчик. У третьому міжнародному шаховому турнірі "Східницьке літо-2013" взяло участь 94 шахісти. Про престижність цього шахового турніру засвідчує те, що участь у ньому взяли 5 майстрів спорту та гросмейстер із Польщі , 19 кандидатів у майстри спорту, 34 першорозрядники.

Змагалися шахісти із 7 країн — України, Росії, Естонії, Казахстану, Німеччини, Молдови, Польщі. Найуспішніше на турнірі виступив гросмейстер із м. Леско (Республіка Польща) Даніель Копчик, він отримав традиційний кубок шахового турніру "Східницьке літо 2013" . Друге місце посів міжнародний майстер спорту, переможець минулорічного турніру "Східницьке літо-2012" шахіст з міста Долини (Івано-Франківська обл.) Петро Голубка. Обидва шахісти набрали однакову кількість очок, але в польського спортсмена був кращий коефіцієнт.

На третьому місці львів'янин Олександр Тімошов. Четверте місце посів спортсмен із вадами зору Іван Яцишин (м. Львів), на п'ятому місці - Андрій Матвійчук з Новояворівська, на шостому місці – Анатолій Стецун м. Борислав. Серед жінок перше місце здобула львів'янка Ольга Пластунова.

Переможцем міжнародного турніру серед юнаків вікової категорії до 10 років став львів'янин, чемпіон України до 8 років, срібний призер України до 10 років Мар'ян Кириченко. На другому місці львів'янин Іван Шквір. Третє місце посів Василь Марчишин з Новояворівська.

Серед юнаків вікової категорії до 12 років переможцем став Володимир Медведик із м. Броди, який, до речі, на чемпіонаті світу у Бразилії серед 8-річних посів 6 місце. На другому місці – Остап Панчак із м. Дрогобич, третій – Ілля Цюркар із м. Тирасполь (Молдова).

У номінації юнаків вікової категорії до 14 років перше місце посів чемпіон Львівської області до 16 років, призер міжнародного турніру в Іспанії, Владислав Сумін (м.Львів); на другому місці – Микола Кириченко (м. Львів); третє місце – Віталій Дзюрак (м.Стрий).

Турнір проводився за правилами швидких шахів за швейцарською системою за 7 турів. Контроль часу 15х в. на партію кожному учаснику. Турнір зареєстрований у Женеві на міжнародному шаховому сайті ФІДЕ, має класифікацію міжнародного.


Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут