Архів новин

Два напади на Садового без охорони

Минулої суботи близько 18.00 на площі Ринок було вчинено напад на міського голову Львова Андрія Садового. Невідомий чоловік середнього віку вдарив Садового в обличчя. 20 липня близько 22:30 відбувся повторний напад: також на площі Ринок, коли бургомістр Львова виходив з Ратуші. Правопорушник вдарив Садового у спину. Цього разу нападника затримали правоохоронці в цивільному, які перебували на площі Ринок після того, як Садовий написав заяву в міліцію про скоєний напад о 18-й.

Проти нападника порушено кримінальне провадженняза за ст. 296 ч. 1 КК України (хуліганство): штраф від п’ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до п'яти років.

Під час допиту у міліції затриманий, який був цілком тверезим, заявив, що він знав на кого вчиняв напад, однак робив це зумисно. Після цього правоохоронці перекваліфікували кримінальне провадження на ст. 350 ч. 2 КК України (погроза або насильство щодо службової особи чи громадянина, який виконує громадські обов’язки). За цією статтею суд може покарати винуватця обмеженням або позбавленням волі на строк від трьох до п’яти років.

Раніше, за повідомленням прес-служби ЛМР, у міського голови не було охоронця. Чи подав тепер Садовий клопотання до правоохоронців про надання йому державної охорони у зв’язку із загрозою для його життя, пои що не відомо.Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут