Архів новин

Біля Червоного реконструювали "Бродівський котел"

21 липня на військовому меморіальному кладовищі полеглих у битві під Бродами, що в околиці села Червоне Золочівського району, в рамках Програми вшанування пам’яті українських вояків, полеглих в липні 1944 року у «Бродівському котлі», відбулося урочисте перепоховання останків вояків-дивізійників, віднайдених пошуковцями комунального підприємства Львівської обласної ради «Доля» та громадськими активістами Товариства «Пам’ять».

Перепоховання розпочалися із панахиди за полеглими дивізійниками, яку відслужили місцеві священики. Після панахиди зі словом про військовиків дивізії «Галичина» виступив директор КП ЛОР «Доля», депутат Львівської обласної ради Святослав Шеремета. Він наголосив на важливості вшанування пам’яті не тільки вояків-дивізійників, але й усіх українців, хто у різні часи поліг зі зброєю в руках, захищаючи рідну українську землю.

Після перепоховання, на галявині, неподалік кладовища, відбулося театралізоване військово-історичне дійство «Бродівський котел» – реконструкція (відтворення) останнього бою Бродівського оточення, що відбувся 22 липня 1944 року між селами Червоне (Лядське) та Ясенівці.

Про це повідомила прес-служба Львівської обласної ради.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут