Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
19/07/13

Олімпіада 2022: голова ЛОДА Шемчук - за, професор-економіст Шевчук - проти

Голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук сподівається, що зимова Олімпіад-2022 року в Карпатах дасть серйозний поштовх районам області для створення потужної туристичної та транспортної інфраструктури. Про це він заявив сьогодні, 19 липня, на засіданні робочої групи з питань реалізації проекту «Олімпійська надія-2022» у Львівській області. Про це повідомила прес-служба ЛОДА.

Відкриваючи це засідання, керівник області наголосив, що першочергово потрібно визначитися із тими застереженнями, небезпеками та проблемними питаннями, які існують у нашому регіоні на шляху до успішного подання заявки для проведення зимових олімпійських ігор у 2022 році.

«Нам необхідно зібрати усі обґрунтовані відповіді на вимоги, які ставить Міжнародний олімпійський комітет. Адже проведення Олімпіади дасть серйозний поштовх районам нашої області для створення потужної туристичної та транспортної інфраструктури», – зазначив В. Шемчук.

Львівські науковці мають інший погляд на "зимове свято" в Карпатах. Як заявив у відеопрограмі Львівського прес-клубу "6 хвилин про"завідувач кафедри міжнародних економічних відносин Львівської комерційної академії, професор, доктор економічних наук Віктор Шевчук: «Економічно невигідно проводити в бідних країнах великі спортивні заходи. Це економічна кила».

«Перед Євро-2012 говорили про потужний імпульс для економічного зростання , а валовий продукт почав знижуватися одразу після Євро-2012. Зараз економіка в рецесії, - наголосив Віктор Шевчук на порталі "Щоденний Львів".- Другий аргумент на підтримку Євро-2012 – підуть гігантські приватні інвестиції.Немає їх.
Третій аргумент – побудують сучасні спортивні арени, навколо яких відбуватиметься буяння українського спорту. Стадіон «Арена –Львів» демонструє зворотний приклад. Витрачені великі кошти н цей об’єкт не дозволяють розвивати масовий спорт.
Четвертий аргумент – в Україну піде іноземний масовий туризм. Де ці гігантські туристичні потоки?
Аргумент п’ятий . З’являться аеропорти, сучасні автошляхи, у два рази більше пунктів переходу на кордоні. Так. Є сучасний львівський аеропорт, здатний прийняти 150 бортів, як під час матчу Нмеччина-Португалія, коли сідали літаки як в 1941-му. Тепер він порожній. Бо немає квитків, як у Польщі , де з Кракова до Варшави (відстань 250 км) можна долетіти в еквіваленті за 150 грн. У нас, щоб долетіти до Києва треба на 10 цю суму помножити».

Нагадаємо, 10 вересня 2012 року Уряд затвердив техніко-економічне обґрунтування (ТЕО) національного проекту “Олімпійська надія-2022", розроблене німецькою компанією PROPROJEKT Planungsmanagement & Projektberatung GmbH, яке передбачає формування двох кластерів:

1. «Львівська льодова зона» – змагання з хокею, керлінгу, ковзанярського спорту, фрістайлу, шорт-треку й фігурного катання;

2. «Снігова зона» – на базі навчального центру зимових видів спорту «Тисовець» (Львівська область) – змагання зі стрибків із трампліна, лижного двоєборства, біатлону, лижних перегонів і сноуборду та підзона «Гірськолижна арена» у смт Воловець (гірський хребет Боржава, Закарпатська область) – з гірськолижного спорту (швидкісний спуск, слалом).

27 червня 2013 року віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул провів у Львові перше засідання оргкомітету з підготовки заявки до Міжнародного олімпійського комітету про здобуття права на проведення в 2022 році зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор в Україні.
Відповідно до вимог МОК, офіційна заявка на проведення ігор буде подавати НОКом України не пізніше жовтня-листопада 2013 року, а у 2015-му році МОК має визначитися з місцем проведення Ігор.

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас