Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
19/07/13

Пазиняк дбає про свята, а Ілик – про здоров’я, - «Опора»

Усі депутати-мажоританики від Львівщини зареєстрували за півроку 150 законопроектів. Левова частка з них належить депутатам від ВО «Батьківщина», і це закономірно, бо їх – найбільше. Але чинності набрали лише шість із цих законопроектів. Депутати від «Батьківщини» є співавторами частини цих законодавчих документів: Михайло Хміль, Лідія Котеляк, Степан Курпіль, Василь Пазиня, Роман Ілик, Ігор Васюник. Про це сказав аналітик ГМ «Опора» Олександр Неберикут , підбиваючи підсумки піврічної діяльності народних депутатів-мажоритарників від Львівської області.

Депутати від «Батьківщини» працювали трохи ліпше, ніж депутати від інших політичних сил чи позафракційні. Щоправда, за відвідуваністю , виступами на пленарних засідань представники «Батьківщини» програють народним депутатам від ВО «Свобода».

Депутати від «Батьківщини» долучилися до розробки так званих комплесних законопроектів, але не тих, які обіцяли виборцям у передвиборних програмах. Вони розробляли закони, які стосуються житлово-комунальної сфери, пенсійного забезпечення.

За кількістю зареєстрованих законодавчих ініціатив якісно вирізняється Василь Пазиняк. У нього великий показник зареєстрованих законопроектів і є кілька законопроектів, до яких він долучився і які стали чинними актами. Це – про відзначення різних святкових подій.

«У Степана Курпіля – невеликий показник законотворчої активності, але переважно це важливі документи, які стосуються діяльності ЗМІ.
Інших депутатів можна поставити на один рівень – Васюника, Котеляк, Хміля. Вони мало реєструють самостійно законодачих ініціатив, а як правило долучаються до колег, зрідка виступають на пленарних засіданнях, але більш-менш дисципліновано відвідують пленарні засідання, беруть участь у роботі комітетів, - резюмує Олександр Неберикут. – Ілика поставив би між Пазиняком і Курпілем. Ілик – заступник голови парламентського комітету з охорони здоров’я і працює суто в межах свого профілю. Тому більшість його законопроектів є тематичними – і це позитивно».

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас