Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
19/07/13

«Репід Трайдент-2013» розборонив на Яворівщині Візірленд із Фоглендом

У п’ятницю, 19 липня на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки Академії Сухопутних військ імені гетьмана ПетраСагайдачного, що у Яворівському районі Львівщини, завершилося українсько-американське тактичне навчання із залученням військ «Репід Трайдент-2013».

Сценарій навчання ґрунтвався на конфлікті, причиною якого є територіальні претензії держави Фогленд щодо приналежної державі Візірленд провінції Яворів, яку перші оголосили своєю історичною та культурною частиною. Врегулювати цей збройний конфлікт та розмежувати воюючі сторони мали військовослужбовці багатонаціонального контингенту методом проведення блискавичної аеромобільної операції з використанням багатоцільових вертольотів та літаків військово-транспортної авіації.

Умовно навчання розподілялося на чотири етапи. Під час першого етапу, який тривав напередодні навчання, умовно відбулася передислокація багатонаціональної тактичної групи до держави Візірленд, тобто підрозділи прибули до Міжнародного центру миротворчості та безпеки. Другий передбачав планування операцї та підготовку підрозділів до виконання завдань за призначенням. Під час 3 і 4 етапів військовослужбовці багатонаціональних підрозділів залучені до проведення оборонної та стабілізаційної операцій відповідно. Загалом, за час навчання «Репід Трайдент - 2013» було здійснено понад 500 стрибків із паршутом з вертольотів Мі-8, українського літака АН-26 та німецького С-160.

Міжнародні військові навчання серії «Репід Трайдент» вже кілька років поспіль відбуваються на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки, який два роки тому увійшов до складу Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Офіційна церемонія закриття навчання «Репід Трайдент-2013» відбулася на стройовому плацу військового містечка «Центральне». В урочистій обстановці, під звуки Гімну України та Сполучених Штатів Америки, були спущені прапори обох країн. Згодом, співкерівники навчань нагородили представників українських та іноземних підрозділів цінними подарунками та грамотами. Відбувся обмін сувенірами між представниками підрозділів різних країн. Зокрема, десантники, які здійснювали спільні стрибки у форматі навчання, обмінялися нагрудними знаками парашутиста.

Іноземні учасники навчання «Репід Трайдент-2013» покинуть Україну впродовж наступних вихідних. А український військовий контингент прибуде до пункту постійної дислокації вже у суботу, 20 липня.

Про це "ЩЛ" повідомили піддполковники Володимир Скоростецький, Тарас Грень із регіонального медіа-центру МО України (м. Львів).


Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас