Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
19/07/13

Лист музейників на захист Косачевича ще не дійшов до ЛМР

Начальник управління культури ЛМР Ірина Подоляк прокоментувала «Щоденному Львову» ситуацію зі звільненням директора музею народної архітектури і побуту у Шевченківському гаї Івана Косачевича.

«Це, звичайно, дуже добре, що керівники музеїв під відкритим небом створили свою асоціацію та так активно захищають одне одного. Але їхнього колективного звернення я ще не бачила. Можливо, воно є у пошті, але мені про це нічого не відомо.

Щодо тиску з боку міського голови, про який розповідав пан Косачевич, мені нічого не відомо. А всі закиди щодо того, що причиною його звільнення є конфлікти через норвезькі гроші, є не правдивими. У рішенні управління культури чітко вказана причина цього», - сказала Ірина Подоляк.

Нагадаємо, що на прес-конференції 17 липня у Прес-клубі «Чому через конфлікт між Львівською міськрадою і керівництвом "Шевченківського гаю", єдиним в Україні здобувачем коштів ЮНЕСКО, інші українські музеї можуть втратити європейське фінансування?» пані Подоляк була присутня, але від коментарів відмовилася.

А керівники музеїв народної архітектури і побуту з Києва, Чернівців і Переяслава заявили, що асоціація музейників підготувала колективного листа до Львівської міськради і Міністерства культури на захист звільненого директора.

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас