Архів новин

Трохи житла для інвалідів війни шукатимуть до 25 липня

Три забудовники - ТзОВ «Олімпік ЛТД» (м.Дубляни), ТзОВ «Львівська інвестиційно-будівельна компанія», ТзОВ «Львівська інвестиційна компанія» (м.Львів)- пропонують Львівській облдержадміністрації свої послуги з освоєння 433,6 тис. грн. державних коштів, призначених для закупівлі квартир у рамках програми «Забезпечення житлом інвалідів війни».

Однак сьогодні комісія з питань закупівлі та розподілу житла для інвалідів війни обговорила можливість закупівлі помешкань для інвалідів війни також на вторинному ринку житла.

Заступник голови-керівник апарату Львівської облдержадміністрації Вадим Гураль дав доручення повідомити голів районних державних адміністрацій та міських голів міст обласного значення про необхідність подання до 25 липня інформації щодо наявної житлової площі у потенційних претендентів на закупівлю квартир у 2013 році.

«До 25 липня мають бути подані детальні результати щодо можливостей закупівлі житла для пільговиків, з числа яких в порядку черги закуповуватимуться житлові площі. Адже комісія повинна бути готовою для прийняття рішень», – зазначив заступник голови-керівник апарату ОДА.

Про це повідомила прес-служба ЛОДА.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут