Архів новин

Перевізники Львова погрожують у серпні підвищити оплату за проїзд у маршрутках без згоди міськради

У середу, 17 липня, на площі Митній перевізники Львова розказали, чому вони хочуть із серпня переходити на вільний тариф та обмежити проїзд пільговиків.
Іван Велійка, голова Львівського обласного осередку «Всеукраїнської асоціації автомобільних перевізників України», мотивує перехід на вільне формування ціни на проїзд небажанням виконавчої влади захищати інтереси транспортних підприємств, зокрема – щодо компенсації вартості пільгового перевезення.
Таким чином, з серпня АТП планують обмежити перевезення пільговиків. Відмова влади виплачувати грошову компенсацію автотранспортним підприємствам за надання безоплатних послуг пільговикам дає право перевізникам самостійно врегульовувати обсяг цього виду послуг.

Іван Велійка заявив: «Оскільки влада нас ігнорує, ми маємо повне право самостійно змінити вартість проїзду. Ми розуміємо, що втрачаємо пільги на відшкодування ПДВ і стаємо платниками податку. Таким чином, нова вартість проїзду буде скорегована не тільки з врахуванням стану кожного підприємтва-перевізника, але й на 20%-й податок.

У відповідь на можливі санкції з боку депутатів міськради, зокрема, розірвання договорів з непокірними перевізниками, голова асоціації перевізників запевняє, що це їх не лякає, оскільки виконавча влада сама не дотримується чинного законодавства, яке передбачає перегляд тарифів при зростанні чинників, які на нього впливають, на понад 10%. Велійка наголосив, що з часу останнього перегляду тарифу вартість дизельного пального зросла на 30%, а підвищення кредитних ставок і кількості фальшивих посвідчень пільговиків нівелюють прибутковість транспортної галузі.

При цьому, Велійка не зміг відповісти на питання про величину збитку, від якого потерпають перевізники за чинного тарифу. За його словами, сумарний показник кредиторської заборгованості коливається від 800 тис. грн. до 2,5 млн. грн. Така варіація цифр, на думку експертів, може свідчити або про некомпетентність Івана Велійки в цьому питанні, або про відсутність правдивої фінансової звітності у перевізників.
Мешканці Львова дещо збентежені ймовірним підвищенням вартості проїзду і вважають, що минуло не так багато часу з останнього підвищення тарифу і, при цьому, ніякого поліпшення в роботі маршрутних автобусів і мікроавтобусів не відбулося.

Іван Велійка запевнив, що поліпшення стану маршрутних таксі та якості послуг можна очікувати тільки після погодження нового тарифу. «Якшо ми запряжемо коня в плуг і схочемо, щоб він глибоко орав, а потім пообіцяєм, що дамо йому вівса, то я вам скажу, що кінь впаде посеред ще не зораного поля», - коментує голова асоціації.

За словами Миколи Шкургана, директора підприємства-перевізника «Міра і К», для того, щоб досягти належної якості транспортних послуг, потрібно розглядати питання про розподіл повноважень між замовником транспортних засобів і підприємствами-перевізниками. До функцій останніх належать: випуск технічно справних транспортних засобів із кваліфікованими водіями, безпечні перевезення, вчасний ремонт. А замовник зобов’язаний контролювати роботу АТП і за фактом виконаної роботи здійснювати оплату, впроваджувати електронні квитки та контроль за оплатою проїзду, забезпечити громадському транспорту пріоритетний рух і, перш за все, створити систему обліку пільговиків. Тільки за координацією дій замовників і перевізників можна говорити про підвищення якості транспортних послуг.

Lиректор «Міра і К» пояснив, що зміна тарифу – це не єдиний вихід із сьогоднішньої ситуації. «Якщо депутати хвилюються за мешканців Львова і хочуть допомогти їм, вони мають можливість здійснювати компенсацію різниці тарифів і, таким чином, зняти тягар із пасажирів»,- коментував Микола Шкурган.
Востаннє тариф був переглянутий і встановлений вартістю 2 грн ще у 2011 році. Асоціація перевізників Львівщини 15 липня 2013 р. оприлюднила заяву про те, що влада Львова (міський голова і депутати) блокує погодження нового тарифу, чим сприяє розвалу галузі пасажирських перевезень автомобільним транспортом у регіоні. Спроби сісти за стіл перемовин не дали результату. На вільний тариф перевізники Львова планують перейти вже з серпня цього року, одразу після розрахунку кожним АТП оптимального тарифу за наявною методикою.


Тетяна Стадник,
спеціально для «Щоденного Львова».

На фото: Іван Велійка, голова Львівського обласного осередку «Всеукраїнської асоціації автомобільних перевізників України».


Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут