Архів новин

23 липня відбудеться відкритий захист громадських програм на 2013 рік

У вівторок, 23 липня, о 10.00 год. у прес-центрі ТРК «Львів» (вул. Князя Романа 6, 2 поверх) відбудеться відкритий захист програм (проектів, заходів), розроблених громадськими (благодійними) організаціями та творчими спілками, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2013 рік.

На розгляд конкурсної комісії буде представлено 15 програм (проектів, заходів), які були допущені до ІІ етапу конкурсу. Захищати ці програми будуть керівники та уповноважені представники організацій за такими критеріями:

- відповідність зазначеним у конкурсній документації цілям та пріоритетним завданням;
- очікувана результативність програми (проекту, заходу);
- ефективність використання бюджетних коштів, передбачених для фінансування програми (проекту, заходу);
- повнота охоплення цільової аудиторії;
- інноваційність;
- рівень кадрового та матеріально-технічного забезпечення, необхідного для виконання програми (реалізації проекту, заходу), досвід діяльності у відповідній сфері;
- спроможність громадської (благодійної) організації, творчої спілки продовжувати виконання програми (реалізацію проекту, заходу) або здійснювати подібні заходи після припинення фінансової підтримки.

Зазначимо також, що матеріали конкурсу програм (проектів, заходів), розроблених громадськими (благодійними) організаціями та творчими спілками, розміщені на офіційному сайті обласної державної адміністрації.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут