Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
16/07/13

13-ть молодих сімей із 737 претендентів отримають у Львові кредит на житло від міськради (список)

Львівська міська рада цьогоріч пообіцяла надати кредит на житло 13-ти молодим сім’ям, які мешкають у Львові. Ддя надання цих кредитів у міському бюджеті передбачено 4 млн грн. Про це повідомила прес-служба ЛМР. Загалом про бажання одержати пільгові кредити зголосилися у Львові 737 молодих сімей.

Кредити надають на 30 років, пояснив «ЩЛ» головний спеціаліст управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР Петро Гошовський. Сім’ї, які не мають дітей, сплачуватимуть за кредит 3% річних, родини з однією дитиною матимуть безвідсотковий кредит, а з двома і більше дітьми – не повертатимуть 25% суми кредиту. Львівська міськрада надаватиме кредити з розрахунку 5 600 грн за квадратний метр. Якщо ці квадрати будуть дорожчими, то, за словами Петра Гошовського, решту ціни доплачуватимуть сім’ї з власних коштів.

У відповіді на запит Львівського прес-клубу з управління молоді, сім”ї та спорту ЛМР надійшла додаткова інформація про сім”ї, які стали головними претендентами на ці кредити.

1.Путій Є. В., Путій З. І. – Сім’я користується правом першочергового надання житлових приміщень. Включена до списку кандидатів на отримання пільгового довготермінового кредиту з 2008 року згідно з рішенням виконавчого комітету.
2. Грудлевська І. М. – Сім’я користується правом першочергового надання житлових приміщень (багатодітна сім’я – 6 дітей). Перебуває на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов (три і більше років). Включена до списку кандидатів на отримання пільгового довготермінового кредиту з 2009 року згідно з рішенням виконавчого комітету.
3. Кобрин Н. С. – Сім’я користується правом першочергового надання житлових приміщень (багатодітна сім’я – 3 дітей). Включена до списку кандидатів на отримання пільгового довготермінового кредиту з 2009 року згідно з рішенням виконавчого комітету.
4. Комарницький І. О., Комарницька О. В. – Сім’я має двох дітей. Потребує реконструкції житла.
5. Турчиновський А. Р., Турчиновська Б. В. – Сім’я користується правом першочергового надання житлових приміщень (багатодітна сім’я – 3 дітей). Чоловік та дружина – молоді вчені. Сім’я перебуває на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов (три і більше років). Включена до списку кандидатів на отримання пільгового довготермінового кредиту з 2009 року згідно з рішенням виконавчого комітету.
6. Онисько П. І., Онисько У. Я. – Перебуває у списку кандидатів на отримання кредиту з 2009 року, молодий працівник Львівської міської ради, у якій працює з 2004 року.
7. Берлінг Р. З., Берлінг О. Ю. – Чоловік та дружина – молоді вчені. Сім’я перебуває на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов (три і більше років). Включена до списку кандидатів на отримання пільгового довготермінового кредиту з 2009 року згідно з рішенням виконавчого комітету.
8. Мураль М. І. , Мураль М. В. – Чоловік – молодий вчений. Сім’я включена до списку кандидатів на отримання пільгового довготермінового кредиту з 2009 року згідно з рішенням виконавчого комітету.
9. Хархолюк О. М. – Має право першочергового надання житлових приміщень. Включена до списку кандидатів на отримання пільгового довготермінового кредиту з 2009 року згідно з рішенням виконавчого комітету.
10. Жох Р. Т.,Жох Н. С. – Сім’я користується правом першочергового надання житлових приміщень (багатодітна сім’я – 3 дітей).
11.Дубик С. О. Дубик О. Б. – Чоловік – молодий вчений. Сім’я користується правом першочергового надання житлових приміщень (багатодітна сім’я – 4 дітей).
12.Вознюк В. О. – Перебуває у списку кандидатів на отримання пільгового довготермінового кредиту з 2011 року.
13.Радченко В.С.,Радченко Г. В. – Сім’я має двох дітей. Потребує поліпшення житлових умов.

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас