Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
16/07/13

"Свободівець" Михальчишин розкритикував Кличка у Солонці

"Українська дискотека. Концерт. Зустріч із народним депутатом Юрієм Михальчишиним" - напис на яскравих афішах з фотографією депутата розвісили два тижні тому у Львові та в приміських селах.

Зустріч відбулася учора в клубі села Солонка. Це одне з найбільших і найбагатших сіл Львівщини, яке розташоване одразу на межі обласного центру.

Близько 19.00 біля клубу стоять три авто. У самому Народному домі кілька хлопців налаштовують апаратуру. У залі збираються люди. До приходу нардепа тут можна нарахувати 90 людей.

Юрій майже не спізнюється. Одягнений у елегантний костюм. Сідає біля хлопця, що налаштовує звук. На сцені місцева молодь показує виступ із танцями та бойовими мистецтвами.

"Запрошую на сцену організатора сьогоднішнього свята", - запросив ведучий нардепа.

"Як бачите, я нікуди не виїхав. Живу, де й жив, квартири не купив, машини теж", - починає звітувати Михальчишин.

"Ще все попереду", - вигукує зі зали чоловік.

"Хочу розповісти, що нам вдалося зробити у Верховній Раді за час роботи. Найперше, нам вдалося змусити усіх депутатів ходити на засідання. У фракції Партії регіонів є 195 чоловік. З них 59 - мільярдери. Решта - прості бідні нещасні мільйонери, яким не пощастило стати мільярдерами. Ми змусили їх особисто голосувати", - каже він.

Також депутат поскаржився на свого колегу по опозиції Віталія Кличка.

"Коли ми голосували за скасування ганебного закону про пенсійну реформу, нам забракло кілька голосів. У той час Віталій Кличко у коридорі давав коментарі телеканалам. Видно, виступ на телебаченні важливіший за долі українських жінок. Коли ми приймали інші важливі рішення, він був у Німеччині, бо в нього контракт з німецькими пивоварами. Рекламувати пиво - теж важлива справа, - іронізує нардеп. - Натомість Ірина Фаріон із температурою 38 градусів відсиділа засідання. Сьогодні соціологи прогнозують найвищі рейтинги Януковичу та Кличку на виборах. Не піддавайтеся брехливій соціології. Це робиться на руку Януковичу, щоби люди зневірилися в тому, що в опозиції є шанси".

"А ви до того закону про пенсію ще повернетесь?", - питає жінка зі зали.

"Обов'язково. Восени", - гарантував Михальчишин.

Далі депутат розповідає про 13 законопроектів, які написав за час роботи у Раді. Мешканці села запитують, коли буде світлофор у селі, ще один автобусний маршрут. Той просить писати у його приймальну колективні звернення.

"Я сам комсомольцем був. Піонером, - встає чоловік у залі. - А що ви робите для дітей?".

"Я особисто організовував турніри з шахів. Зараз пів депутатської зарплати віддав на літній табір", - не розгубився депутат.

Після виступу нардеп не йде. Сідає знову біля звукотехніка у першому ряду. На сцені українських пісень співають місцеві молоді виконавці.

Леся МЕЖВА
Фото: Леся Межва
Джерело: Gazeta.ua

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас