Архів новин

390 метрів трубопроводу прокладають у Львові 30 років

ЛМКП «Львівтеплоенерго» закінчує роботи з будівництва другого тепловиводу від ТЕЦ-1, незавершеного ще в радянські часи. Роботи були розпочаті в лютому 2012 року. Загальна вартість – 4,3 млн грн. Мета - підвищити надійність роботи магістральних теплових мереж. Зокрема розвантажити третій тепловивід та, в разі аварійної ситуації, переключити подачу теплоносія з нього на новозбудований. Потужності ТЕЦ-1 дозволяють забезпечити подачу тепла і гарячої води повністю на Франківський, Сихівський та на частково Личаківський і Галицький райони.

Від ТЕЦ-1 побудовано три тепловиводи, через які теплоносій транспортується до районних котелень і ЦТП. Зараз діючими є І і ІІІ тепловиводи, через які теплоносій йде на Сихів, Франківський район теплових мереж, Новий Львів, центральну частину міста, частину Личаківського (вул. Дж.Вашингтона, Пасічна).
ІІ тепловивід залишився недобудованим. Його будівництво розпочалося у 80-х роках. На той час під землею була прокладена одна теплотраса і дві паротраси. Через високі параметри пари ускладнювалась можливість доступу до теплотраси в разі виникнення аварійних ситуацій. Тоді й постала необхідність винести цю теплотрасу на естакаду (прокласти над землею). Перший проект тепловиводу був розроблений в Росії. Потім його корегували, оскільки були виявлені неточності. Першими, хто розпочав будівництво тепловиводу, були поляки. Потім роботу продовжила львівська фірма, яка майже завершила будівельну частину. Після цього роботи зупинилися. В 90-х роках поклали перші труби. Було прокладено 312 м діаметром 820 мм і 902 м діаметром 720 мм. З 1993 року роботи зупинилися. Відповідно до проекту, необхідно було завершити монтаж теплової мережі до камери ТК-1006 і ТК-713 та виконати реконструкцію ТК-1006.

Всього необхідно було прокласти близько 350 м трубопроводу діаметром 720 мм, 40 м труби діаметром 1020 мм. Також необхідно було провести реконструкцію теплової камери.

Про це повідомила прес-служба ЛМР.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут