Архів новин

Рух об’єднає всіх нацдемів поза парламентом

У неділю, 14 липня, в Львівському Палаці мистецтв відбулась об’єднавча конференція Львівських обласних організацій Народного Руху України та Української народної партії. Головою Львівського об’єднаного Руху обрано Андрія Корната.

У роботі конференції взяли участь понад 200 делегатів із районів Львівської області та міста Львова. З вітальним словом до учасників конференції звернулись голова ЛОО УП «Собор» Степан Середа, почесний голова Львівської обласної організації КУНу Микола Пшевлоцький, заступник голови УРП Роман Семчишин.

Під час засідання учасники конференції обрали головою Львівської обласної організації Народного Руху України (Української народної партії «Рух») депутата Львівської обласної ради Андрія Корната. Заступником голови став колишній голова ЛОО УНП Михайло Баляс. На конференції, також, було сформовано провід організації у кількості 25 чоловік.

Як зазначив у виступі на конференції голова Народного Руху України Василь Куйбіда, об’єднаний Рух ставить перед собою ціль стати базою для формування широкої платформи парламентських і позапарламентських політичних сил національно-демократичного спрямування.

Новообраний голова Львівської крайової організації НРУ Андрій Корнат підкреслив, що у Львівській області уже розпочались процеси, що мають на меті сформувати єдиний фронт національно демократичних сил. Ще в середині червня представники львівських обласних організацій політичних партій підписали заяву, в якій вони, усвідомлюючи виклики, які стоять перед Українською нацією та Українською державою, заявляють про готовність до об’єднання в єдину партію.

Учасники конференції, також прийняли заяву, у якій звернулися до всіх державницьких політичних сил із закликом до згуртування і консолідації.
Також, цього ж дня відбулась об’єднавча конференція Львівських міських організацій УНП та НРУ, делегати якої обрали головою міської організації Руху Валерія Веремчука.

Про це повідомила прес-служба Львівської крайової організації Народного Руху України (Української народної партії «Рух»).

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут