Архів новин

На Львівщині відбувся І-й міжрайонний огляд-конкурс народно-інструментальної музики «Мелодії бойківського двору»

12 липня в кемпінгу «Бойківський двір» села Ясениця Замкова Старосамбірського району відбувся Перший міжрайонний огляд-конкурс народно-інструментальної музики «Мелодії бойківського двору», присвячений 200-річчю від дня народження Т. Шевченка. У відкритті заходу взяв участь т.в.о. голови Старосамбірської райдержадміністрації В.Стрижак. Учасників фестивалю привітали керівники Старосамбірського і Турківського районів.

Колективи та виконавці з двох районів області впродовж кількох годин доводили, що карпатський край - багатий на таланти, а українська пісня була і є колискою духовності і найціннішим скарбом нашого народу.

Конкурс відбувся в кемпінгу «Бойківський двір» с. Ясениця Замкова з ініціативи і меценатства власника кемпінгу Володимира Казана. Мета конкурсу – популяризація української етнографічної музики і туристичного потенціалу Старосамбірського і Турківського районів. Для переможців конкурсу було сформовано призовий фонд: І місце – 1000 грн, ІІ - 700 грн, ІІІ – 500 грн.

Організаторами конкурсу стали Старосамбірський і Турківський відділи культури райдержадміністрацій. В огляді–конкурсі взяло участь шість колективів від Старосамбірщини і п’ять - від Турківщини.

Переможцем у конкурсі став колектив «Відлуння Карпат» зі Старосамбірщини. Керівник музичного колективу Світлана Раставецька.

Про це "Щоденному Львову" написав Михайло Галевич зі Старого Самбора.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут