Архів новин

Двоє осіб затонуло у Яворівському районі, а один загинув на пожежі на Радехівщині

12 липня о 16:55 до оперативно-диспетчерської служби ГУ ДСНС Львівщини надійшло повідомлення, що в с. Передвір’я Яворівського району в озері виявлено тіло 56-річного місцевого мешканця. За даними розслідування причин загибелі встановлено, що 10 липня мешканець пішов з дому купатися та не повернувся. За фактом утоплення правоохоронними органами ведеться слідство.

Цього ж дня о 16:45 від чергового Яворівського РВ ГУ МВС надійшло повідомлення про те, що 9 липня пішов з дому відпочивати з друзями на озеро, що на хуторі Кути Середкевицької сільської ради Яворівського району, 42-річний житель с. Середкевичі Яворівського району. Коли товариші поверталися з озера, чоловік залишився купатися та вже не повернувся додому. За однією із версій слідчо-оперативної групи – можливе утоплення чоловіка. 13 липня о 10:15 фахівці ДСНС спільно із працівниками міліції, після спускання озера, виявили тіло загиблого на дні водойми.

Загалом на території Львівської області від початку року виявлено 42 загиблі особи, з них 5 дітей.

15 липня о 01:44 до оперативно-координаційного центру ГУ ДСНС у Львівській області надійшло повідомлення про пожежу на хуторі Вигода Куликівської сільської ради Радехівського району в житловому будинку. На момент прибуття вогнеборців, вогонь охопив всю будівлю. Більш як дві години рятувальники ліквідовували пожежу. На згарищі будівлі пожежники виявили тіло загиблого - 53-річного батька власника помешкання.

* * *

Головне управління ДСНС України у Львівській області звертається до львів’ян та гостей Львівщини бути уважними та обережними під час відпочинку на воді. Дотримуйтеся основних правил безпечного купання:

Купатися можна тільки у спеціально відведених та обладнаних для цього місцях.
Безпечніше відпочивати на воді у світлу частину доби.
Купатися ліпше в безвітряну погоду при температурі води - не нижче +20 градусів С, повітря - не нижче +24.
Після прийняття їжі купатися можна не раніше, ніж через 1,5-2 години.
У воду заходити слід повільно. Перед зануренням у воду необхідно змочити обличчя і плечі. Це особливо важливо для тих, хто купається вперше в сезоні, а також для тих, хто особливо чутливо сприймає холод.
Якщо не вмієте плавати, не заходьте у воду глибше пояса, щоб не оступитися і не потрапити на глибоке місце, в яму, чи не опинитися на сильній течії.
У воді варто перебувати не більше 15 хвилин. Перебуваючи у воді, не стійте на одному місці, активно рухайтеся, плавайте. При перших ознаках переохолодження негайно виходьте з води, переодягніться у сухий одяг, зробіть кілька фізичних вправ аби зігрітися.
Ніколи не плавайте наодинці. Не запливайте далеко, оскільки можна не розрахувати свої сили.
Перед тим, як стрибати у воду, переконайтеся у безпеці дна і достатній глибині водоймища.
Пірнати можна лише там, де є для цього достатня глибина, прозора вода, рівне дно.
Після купання не рекомендується сидіти на сонці, ліпше відпочити в тіні.
Якщо ви стали свідком того, що людина тоне чи кличе на допомогу - негайно повідомте рятувальників, які чергують на обладнаних для купання місцях.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут