Архів новин

"ВТБ Банк", "Укрсиббанк", "Прокредит Банк", "Укрсоцбанк", "Правекс-Банк", "Креді Агріколь Банк" отримали негативний прогноз від Fitch

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings знизило прогнози за рейтингами шести українських банків до "негативного". Про це повідомляє прес-служба Fitch, інформує РБК-Україна .

Були підтверджені довгострокові рейтинги дефолту емітента (РДЕ) в іноземній валюті та погіршені прогнози зі "стабільного" до "негативного" таких банків, як "Креді Агріколь Банк", "ВТБ Банк", "Укрсиббанк", "Прокредит Банк", "Укрсоцбанк", "Правекс-Банк".

Прогноз за рейтингами "Альфа-Банку" залишився "стабільним". Стабільний прогноз за рейтингами українського "Альфа-Банку" Fitch пояснює упевненістю в потенційній підтримці, яку можуть надати банку його основні акціонери.

Нагадаємо, 1 липня Fitch погіршило прогноз рейтингів України зі "стабільного" до "негативного". Агентство пояснило перегляд прогнозу за рейтингом "ймовірністю подальшого зменшення міжнародних резервів, оскільки у країни складний розклад виплат зовнішнього боргу до 2014 р., а також труднощі в залученні запозичень з міжнародних ринків капіталу".

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут