Архів новин

У Львівській політехніці через рік абітурієнт-бакалавр зможе вступити на іншу спеціальність у магістратурі

Міністерство освіти і науки України схвалило систему перехресного вступу для 12 вузів, йдеться у наказі відомства. Зокрема, цей дозвіл отримали такі вузи: Дніпропетровський національний університет імені Гончара, Донецький національний університет, Київський національний економічний університет імені Гетьмана, Київський національний торгово-економічний університет, Київський національний університет імені Шевченка, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", Національний університет "Львівська політехніка", Одеський національний університет імені Мечникова, Полтавський національний технічний університет імені Кондратюка, Сумський державний університет, Ужгородський національний університет, Харківський національний університет імені Каразіна.

Варто зазначити, що перехресний вступ передбачає, що абітурієнт-бакалавр зможе вступити на іншу спеціальність у магістратурі. Експеримент стартує з 1 вересня 2014 року.

Нова система буде допускати вступ на такі спеціальності: літературна творчість, соціологія, журналістика, маркетинг, менеджмент організацій і адміністрування, менеджмент інноваційної діяльності, менеджмент природоохоронної діяльності, менеджмент інвестиційної діяльності, управління у сфері економічної конкуренції, охорона праці.

"Дія експерименту не поширюється на об’єм державного замовлення на підготовку фахівців з вищою освітою", - додали у міністерстві.

Як повідомлялося у січні, Національний університет "Києво-Могилянська академія" подав позов до Окружного адміністративного суду Києва на Міністерство освіти і науки, молоді та спорту у справі про заборону перехресного вступу на магістратуру.

Нагадаємо, 1 липня, стартував прийом документів абітурієнтів до вузів, які можна буде віддати до приймальної комісії до 31 липня.

Інформація підготовлена за матерiалами сайту Кореспондент.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут