Архів новин

Фестиваль «Ніч у Львові» відкрили театралізованим вогняним дійством. Програма

Фестиваль нічних екскурсій і театралізованих дійств стартував у Львові о 21:00 год з феєричного шоу, інформує прес-служба ЛМР. Актори театру «Воскресіння» та клуб військово-історичної реконструкції «Чорна Галич» на площі біля входу у львівську Ратушу творили театралізоване вогняне дійство із лицарськими боями.
«Ми б’ємося так, щоб це виглядало достовірно. Ми відтворюємо 13-14 століття, Галицько-Волинське князівство. Сьогодні ми показали і найманців, і своїх. Тут були і львів’яни – оборонці міста, і люди, які прибули зі степу, зі Сходу. Львів’яни їх, звичайно, здолали», - розповідає Ярема Іванців, голова клубу військово-історичної реконструкції «Чорна Галич».
Сьогодні загалом відбудеться понад 80 фестивальних подій.
З 21:00 год. почалася «Ніч у Палаці Потоцьких». Охочі зможуть побачити на подвір’ї Палацу лицарський бій та вогняне шоу. Також у Палаці працюватиме виставка.
З 21:30 год. стартували театралізовані екскурсії підвалами Ратуші від театру «Воскресіння».
О 22:00 год. у підземеллях Храму Преображення Господнього на вул. Краківській, 21 відвідувачі побачать Театр тіней «Див» під акомпанемент камерного оркестру.
Вперше до «Ночі у Львові» приєднується Державний меморіальний музей Михайла Грушевського, Національний музей ім. А. Шептицького, Державний природознавчий музей. Оригінальною новинкою також стане інтерактивна екскурсія та майстер-клас з естампного друку у Меморіальному музеї Леопольда Левицького.
Вперше у рамках «Ночі у Львові» відбудеться екскурсія у хлібопекарню на виробництво. І діти, і дорослі зможуть відвідати нічне Свято хліба 12 липня о 23:00 на вул. Львівській бічній, 4.
Також відбудуться безкоштовні екскурсії вулицями міста, працюватиме «Вуличне фортепіано», на подвір’ї Музею ідей - нічний показ фільмів «Кіноніч».
До фестивалю також долучаються львівські кав’ярні і ресторани, пропонуючи відвідувачам особливі нічні меню.
Організатори сподіваються, що події фестивалю «Ніч у Львові» відвідають понад 10 тис. львів’ян і гостей міста.
Нагадаємо, сьогодні роботу громадського транспорту продовжено до 02:00.


Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут