Архів новин

У «Меделіні» шість тижнів подаватимуть акустичні концерти

Сьогодні, 12 липня, у приміщенні книгарні «Є» відбулася прес-конференція проекту «Культурні події Львова». Упродовж шести тижнів цього літа щосереди відбуватимуться акустичні концерти запрошених і львівських гуртів.

«Цей проект «Культурні події Львова» ми розпочали ще два роки тому. І зараз він є вже великим пабліком у таких соціальних мережах, як «ВК» та Facebook. Це «виросло» поки що у два проекти: літературні вечори і ці концерти», - наголосив співавтор проекту Андрій Бочко.

Свою участь у проекті вже підтвердили такі гурти, як «Шафа шамана», «Illusions», Олександр Фразе-Фразенко та інші.

«Музика яку, ми пропонуємо, її спосіб прийняття, спосіб подачі, навіть те, що цей проект має бути чимось особливим, - це все вписується у кращі рамки слова «культура». Це будуть акустичні концерти, бо культурний продукт - це вікова традиція, але це не означає, що ми хочемо грати класику. Ми хочемо виконувати сучасну музику, але за допомогою класичних інструментів, оскільки саме інструменти, які розвивалися впродовж століть і навіть тисячоліть, презентують якусь досконалу форму музики. Ми хочемо представити гурти, які є цікавими, талановитими і класними, але які не є цілком форматними у плані акустичного звучання. Виступи відбуватимуться у нижній залі кав’ярні «Меделін». Це найкращий зал, який ми знайшли. Там якраз вміщається та кількість людей, яка є оптимальною для таких концертів, дуже добра акустика», - розповів один із засновників проекту Арсеній Барзеловський.

Ціна на квитки, за словами організаторів, упродовж цілого сезону незмінна - 30 гривень. Усі охочі можуть приходити на концерти щосереди о 20:00 (починаючи з 17 липня) у підвал кав'ярні «Меделін», що на площі Коліївщини, 1 (на перехресті вулиць Староєврейської та Федорова).

Марта КОБРИНОВИЧ,
спеціально для "Щоденного Львова".

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут