Архів новин

НРУ пікетував Генконсульство Польщі у Львові

Сьогодні, 12 липня, активісти Львівської крайової організації Народного Руху України пікетували Генеральне консульство Республiки Польща у Львовi. Про це інформує прес-служба Львівської крайової організації НРУ.
Основні гасла, які тримали в руках пікетувальники,- «Працюймо над спільним європейським майбутнім!», «Волинська трагедія - трагедія двох народів!», «Депутати сейму! Не реалізовуйте сценарій Москви!».

Як зазначив один з ініціаторів акції, заступник голови ЛКО НРУ Валерій Веремчук, «ми звертаємось до польських політиків з закликом не спекулювати історією. Не можна використовувати трагічні сторінки, нашого минулого, аби вибудовувати свої політичні наміри. Цілком очевидно, що ця заява сьогодні не є ані в інтересах польського народу, ані в інтересах українського народу. Хто скористається тим, що результат величезної роботи з порозуміння та зближення двох народів буде знищено за один день, є цілком очевидним. Тому ми закликаємо політиків нашого сусіда не підігравати чужим геополітичним сценаріям».
Учасники акції оголосили заяву Народного Руху України з приводу трагічних подій на Волині у 1943-1943 роках. У заяві рухівці закликали польську владу не виконувати сценарії, що їх пишуть там, де задумували сценарії найбільших людських трагедій Другої світової війни, в яких постраждали і український, і польський народи.Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут