Архів новин

Мешканці Ходорова і громадські активісти перекрили дорогу державного значення М-12

11 липня близько 10 години у місті Ходорові Жидачівського району громадською організацією «Ідея і чин» на пішохідному переході автомобільної дороги державного значення М-12 Стрий – Тернопіль – Кіровоград - Знам'янка було організовано мирну акцію протесту - перекриття руху транспорту, через невдоволення катастрофічним станом дороги.

Близько години понад півсотні жителів міста та громадських активістів безперервно рухалися пішохідним переходом та не пропускали автомобілів в обох напрямках, за винятком карети швидкої допомоги та при іншій крайній потребі. Рух автомобілів та дотримання правил дорожнього руху під час акції контролювали працівники державтоінспекції.

Із учасниками акції спілкувалися представники служби автомобільних доріг у Львівській області, міський голова Ходорова Олег Коцовський, заступник голови Жидачівської райдержадміністрації Володимир Пришляк. На акцію, щоб підтримати жителів міста, приїхав народний депутат України Олег Канівець, який у розмові із учасниками акції зазначив, що 4 липня він скерував звернення до Прем'єр-міністра України Миколи Азарова щодо ремонту дороги державного значення Стрий – Тернопіль – Кіровоград - Знам'янка.

Повний текст звернення 12 липня оприлюднений у Жидачівській районній газеті «Новий час». А днями, перед початком акції, яка планувалася заздалегідь, представники правоохоронних органів намагалися переконати керівника ГО «Ідея і чин» Романа Сметанського в тому, що не потрібно вдаватися до крайніх методів, а варто шукати шляхи компромісу й порозуміння і не порушувати правил дорожнього руху та не провокувати порушень громадського порядку.

Проведення акції 11 липня у Ходорові висвітлювали представники місцевих, регіональних і загальноукраїнських ЗМІ.

Після близько годинної акції міський голова Олег Коцовський попросив людей припинити акцію протесту, зважаючи на запевнення представників влади і те, що служба автомобільних доріг все ж розпочала ремонтні роботи. Зі свого боку громадські активісти пообіцяли, що можуть вдатися до безстрокової акції, якщо у найближчий час не ремонтуватимуть дорогу та міст через р. Дністер у районі с. Заліски.

Рух автотранспорту було відновлено. Як зазначив начальник Жидачівського РВ ГУМВСУ Андрій Мархонь, під час акції порушень громадського порядку не було зафіксовано. На автотрасі розпочали підготовчі ремонтні роботи, а на аварійний міст через р.Дністер в районі с. Заліски вже завезли машину суміші асфальту і гравію. Ремонтну тему було обговорено 12 липня на робочій нараді голови Жидачівської райдержадміністрації Сергія Коваля зі своїми заступниками.

Про це "Щоденний Львів" повідомив начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадмiнiстрацiї Олексій Хемій.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут