Архів новин

«Вітер» занесе Яну Гурульову зі Львова на дитяче "Євробачення-2013"

Сьогодні у Львівській міській раді відбулася прес-конфоренція з фіналісткою національного відбору дитячого «Євробачення-2013" Яною Гурульовою. Загалом у відборі конкурсу брало участь більше півсотні учасників, а за шанс співати на міжнародному конкурсі боротимуться лише двадцять. Тепер на Яну очікує фінальний концерт, на якому за результатами змішаного голосування буде визначено пісню і переможця, що представлятимуть Україну на дитячому «Євробаченні–2013».

Яна хоче представляти Україну з піснею «Вітер», музику до якої написав Андрій Марусич, а слова сама юна співачка. «Я дуже сподіваюсь, що моя пісня переможе, вона має український колорит, прослухавши її, розумієш, що це пісня саме з України», — каже Яна.

Неллі Погрібна, викладач з вокалу продюсерського центру «Dream School», також вірить в успіх Яни: «Процедура фіналу важка. Зараз у нас уже є готовий концертний номер. Але ми його допрацьовуємо. Ми співпрацюємо з хореографами «Майдансу». Для нас важливо показати з якого міста Яна, тому ми готуємо відеоряд про Львів, який стане доповненням до виступу».

«Із 7 липня ми розпочали роботу над кліпом до пісні «Вітер», у ньому ми теж прагнемо показати Львів і впізнавані місця Києва» — прокоментував Максим Зубченко з «Gravicapa».

Яна розпочала займатися вокалом лише цього року, тому, коли вона вирішила взяти учась у національному відборі на «Євробачення-2013», їй довелося багато працювати і створити новий концертний номер. Юна виконавиця досі не може повірити, що пройшла до фіналу.
На запитання журналістів про те, як вона готується до нього, Яна відповіла: «Я займаюся вокалом з викладачем двічі на тиждень, але щодня проганяю увесь свій репертуар і, звичайно, готую концертний номер».

«Ще недавно Яна була глядачкою цього конкурсу в «Артеці», а тепер ми у фіналі. Для мене це неймовірна радість. Діти-конкурсанти – це професійно підготовані вокалісти, що вже не перший рік «варяться» у таких конкурсах, тому ми лише мріяли потрапити до фіналу», розповіла журналістам матір співачки – Наталія Гурульова.

15 липня Яна вирушить до МДЦ «Артек», де працюватиме із педагогами з вокалу, хореографами, аранжувальниками тощо. Команда конкурсантки дуже позитивно оцінює шанси дівчинки на перемогу. Звичайно, щоб Яна пройшла далі, їй необхідна підтримка, тому вона звертається до львів’ян з проханням підтримати її на голосуванні під час фінального концерту 1 серпня, у якому 20 фіналістів виконають свої конкурсні пісні.

Христя Копильчак,
спеціально для «Щоденного Львова».

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут