Архів новин

ХІ Європейський тиждень велотуризму відбудеться у Жовкві

ХІ Європейський тиждень велотуризму у липні 2015 році відбудеться у Жовкві Львівської області. Про це повідомила прес-служба ЛОДА.

Для належної підготовки цього заходу фахівці департаменту міжнародного співробітництва та туризму Львівської облдержадміністрації налагодили ділові контакти із організаторами цьогорічного велозліту зі швейцарської сторони, а також із організаторами Європейського тижня велотуризму–2010 в Республіці Польща.


Нагадаємо, що 7-14 липня 2013 року в м.Івердон-ле-Бейнс (Швейцарія) відбувається ІХ Європейський тиждень велотуризму. У ньому беруть участь організації велотуристів із 15 європейських країн. Цьогоріч велозліт зібрав понад 1500 учасників, значну частину яких склали французька делегація, а також українська – понад 150 учасників.

У 2014 році захід відбуватиметься в Португалії, під час якого Львівщина популяризуватиме унікальні туристично привабливі місця та можливості для велотуризму, що сприятиме залученню учасників щорічних Європейських тижнів велотуризму до участі в заході на території Львівської області.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут