Архів новин

Крадіжки гравію з русла Дністра хочуть зупинити законом

Розчищення русел річки Дністер у Львівській області пропонують закріпити законодавчо, інформує прес-служба ЛОДА. Про це йшлося на виїзній нараді, яка була присвячена припиненню незаконного вивезення гравію та піщано-гравійної суміші з русла річки Дністер у Самбірському районі. У нараді взяли участь заступник голови Львівської облдержадміністрації Сергій Василенко, представники місцевої влади, контролюючих та правоохоронних органів й екологів.

Нараду ініціював департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації.

Учасники наради оглянули територію Самбірського водоканалу, де вже виявлені місця незаконного видобутку гравію, русло р.Дністер у с.Ралівка як потенційно можливі місця, де можуть незаконно відбитрати піщано-гравійну суміш.

Підбиваючи підсумки виїзного засідання, заступник голови Львівської облдержадміністрації Сергій Василенко наголосив, що це питання потребує якнайшвидшого вирішення — в найближчі місяці, а також реагування Верховної Ради України, яка б законодавчо передбачила захист річок та інших водних об’єктів від крадіїв природних ресурсів.

За результатами виїзного засідання прийняли рішення про утворення відповідної комісії, яка зможе вивчити всі проблемні питання, а також скерувати звернення до народних депутатів України про внесення змін у природоохоронне законодавство. Воно мало би врегулювати в правовому полі всі очисні роботи, які відбуваються в басейні річки Дністер.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут