Архів новин

На Львівщині на одну вакансію претендує 9-10 безробітних

Ринок праці Львівщини у червні не зазнав суттєвих змін. З квітня поточного року на Львівщині в середньому за одну вакансію конкурували 9-10 безробітних. Про це інформує відділ зв’язків з громадськістю та ЗМІ Львівського обласного центру зайнятості.
Загалом з початку року соціальними послугами центрів зайнятості скористалися 63,2 тис. осіб, з котрих 20,9 тис. отримали роботу, тобто кожному третьому пощастило знайти місце праці. Ще 5,2 тис. краян залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру, які у період безробіття є альтернативою постійній зайнятості.

Упродовж шести місяців 2013 року понад 7 тисяч роботодавці повідомили про наявність майже 30 тисяч вільних місць праці. Порівняно з відповідним періодом минулого рокк рівень заповнення вакансій в області збільшився з 66% до 70%. Здебільшого підприємства пропонували роботу із зарплатою, величина якої коливався від мінімальної до середньої в області (80,6%), вищий за середньообласний рівень заробіток зазначений тільки у 4,1% вакансій, решта вільні місця праці були з мінімальною винагородою.

Довідка
На початку липня на Львівщині обліковувалося 26 тис. безробітних, серед яких 54,1% становили жінки, 46,9% – молодь віком до 35 років, 40% –мешканці сіл. З-поміж мешканців області, котрі набули статус безробітного, найбільшу частку складали працівники сфери торгівлі та послуг (17%) та робітники з обслуговування, експлуатації та контролю за роботою устаткування і машин (15,8%).


Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут