Архів новин

Інвестор вкладе у львівську арену до Євробаcкету-2015 лише 25% коштів, решту позичить під гарантії держави

Інвестор вкладе у спортарену до Євробакету-2015 у Львові лише 25% коштів, решту візьме в кредит за підтримки держави.

Про це повідомила ЛОДА у відповіді на запит Львівського прес-клубу.

«Попередня вартість проекту будівництва багатофункціональної спортивної арени у м. Львові становить 35 млн. дол. США. Проект буде фінансуватися на основі державно-приватного партнерства: інвестор вкладає 25%, решту суми бере у кредит за підтримки держави.

Ділянка під майбутній спортивний комплекс розташована у Залізничному районі м. Львова на вул. Кульпарківській, 226. Відстань від центру міста – 6,2 км, від аеропорту – 1,4 км, від залізничного вокзалу – 4 км, від автовокзалу – 4 км. Загальна площа ділянки – 61271 кв.м. Площа забудови будівлі арени – 9331 кв.м, загальна площа споруди – 21347 кв.м. Діаметр будівлі становитиме 109 метрів. Оскільки ділянка розташована в межах впливу аеропорту, це накладає обмеження на висоту об’єкта – 22 метри.
Згідно з концепцією, багатофункціональна арена прийматиме всі ігрові види спорту – від баскетболу до хокею»,- йдеться у відповіді.

«Відповідно до рішення Федерації з баскетболу України (комітет Євробаскет-2015), за результатами конкурсу у травні 2012 року право на будівництво багатофункціональної спортивної арени у м. Львові отримала компанія UBI («Юнайтед Баскетбол Інвестментс», м. Київ). Окрім будівництва у м. Львові, зазначена компанія отримала право на будівництво ще 4 спортивних арен (у т.ч. у м. Києві)»,- написано у відповіді ЛОДА.

Нагадаємо, Указом Президента України від 9.02.2012 №74/2012 «Про заходи щодо підготовки та проведення в Україні фінального турніру чемпіонату Європи 2015 року з баскетболу» визначено, що матчі чемпіонату Євробаскет-2015 відбудуться у містах: Києві, Дніпропетровську, Донецьку, Львові, Одесі та Харкові. Усі арени та інші об'єкти, пов'язані з Євробаскетом-2015, мають бути готові та введені в експлуатацію не пізніше грудня 2014 року.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут