Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
09/07/13

На Львівщині заборонено знати пенсійних героїв

Львівський прес-клуб 4 липня подав інформаційний запит до Львівської обласної державної адміністрації про публічне оприлюднення поіменного переліку 899 осіб , яким цьогоріч призначено пенсії за особливі заслуги перед Україною; про величину цих пенсій; про те, скільки осіб на Львівщині отримували пенсії за особливі заслуги перед Україною у 2012 році.

ЛОДА у своїй відповіді провідомила - цитуємо: "...згідно з вимогами частини 3 статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації» обласна державна адміністрація надіслала запит щодо надання переліку осіб, яким призначено пенсії за особливі заслуги перед Україною та їх розміру належному розпоряднику інформації – Головному управлінню Пенсійного фонду України у Львівській області з проханням розглянути порушене питання та про результати повідомити запитувача.
Відповідно до статті 23 Закону України «Про доступ до публічної інформації» рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду».

У 2012 році у Львівській області 9107 особам встановлено пенсію за особливі заслуги перед Україною. Про це у своїй відповіді на запит Львівського прес-клубу (№146-2 ) повідомило головне управління Пенсійного фонду України у Львівській області.
І роз’яснило: «Розпорядженням голови Львівської обласної державної адміністрації № 263/0/5-13 від 18.05.2013 р., зареєстрованим у головному управлінні юстиції у Львівській області 22 травня 2013 р. за № 9/1676, затверджено Порядок встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною, Схему визначення розмірів надбавки від наявних заслуг перед Україною, утворено Комісію зі встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною та затверджено її склад». А пенсія за особливі заслуги, йдеться у відповіді, встановлюються як надбавка до розміру (грошового еквіваленту, величини, мається на увазі) пенсії громадянам.

А ось оприлюднити поіменний перелік мешканців Львівщини, яким виплачується пенсія за особливі заслуги, та її конкретний грошовий еквівалент ГУ Пенсійного фонду України у Львівській області відмовилося. Пояснило це кількома законодачими документами і підсумковим формулюванням, що така інформація є з обмеженим доступом як конфіденційна, таємна і службова . Так що висновок залізний: народу України заборонено знати поіменно тих, хто в поті чола заслужив пенсію за особливі заслуги перед Україною. Народу дозволено лише працювати на поповнення пенсійного фонду для анонімів, які одержуватимуть пенсії заслужені та особливі... Абсурд якийсь: або це не народ України, або це – не Україна?

До того ж всі законодвчі заборони щодо поширення персональних даних без згоди суб'єкта персональних даних або уповноваженої ним особи дозволяється в інтересах національної безпеки, економічного добробуту і прав людини. За логікою відповідачів на запит Прес-клубу, додаткова пенсія немає нічого спільного ані з добробутом людини, ані з її правами. Може, і справді так є у нинішній Україні: з цим важко сперечатися.

Залишається дослухати поради Львівської облдержадміністрації і статті 23 Закону України «Про доступ до публічної інформації». До повної інформації – малими кроками.

До речі, про склад обласної комісії зі встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною:
голова комісії - Богдан Матолич, перший заступник голови обласної державної адміністрації, заступник голови комісії - Олександр Другов, начальник головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області (за згодою), секретар комісії - Руслана Іванкова, заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області(за згодою).

Члени комісії:
Ірина Вавринкевич, правовий інспектор праці Об'єднання профспілок Львівщини (за згодою), Ірина Гаврилюк, головний спеціаліст відділу кадрової роботи та нагород апарату обласної державної адміністрації, Ігор Сав'як, старший офіцер відділу фінансово-соціального забезпечення Львівського обласного військового комісаріату (за згодою), Василь Собко, начальник юридичного відділу апарату обласної державної адміністрації, Богдан Юськів, заступник начальника Головного управління юстиції у Львівській області (за згодою), Оксана Яковець, заступник директора департаменту-начальник управління соціальних гарантій і компенсацій, загальнообов’язкового державного страхування департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації.

Фото з сайту ЛОДА.

Щоденний Львів

Коментарі  
Юра[13.07.09 21:34]
Всюди своя мафія...

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас