Архів новин

На аварійний міст на Городоцькій у Львові місто не має грошей- Садовий

Міст на вул Городоцькій потрібно ремонтувати. Відтак, кошти будуть просити в держави, оскільки у міському бюджеті таких коштів нема. Про це розповів міський голова Львова Андрій Садовий, інформує прес-служба ЛМР.
«Відбулась нарада в обласній адміністрації, засідання комісія з надзвичайних ситуацій. Зараз ми готуємо весь пакет документів. Ситуація там надзвичайно складна. Міст перебуває в аварійному стані. Його треба негайно ремонтувати. Грошей на це ми не маємо. Тому будемо звертатися до держави. Це питання ми проговорювали, коли у Львові був міністра інфраструктури пан Темник. Це питання ми також скерували до віце-прем’єр-міністра пана Вілкула. Це надзвичайно важливе питання, бо це проблеми і для мешканців, і для залізниці. Усім важливо, щоб цей шляхопровід був відремонтований», - розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, що 5 липня у Львові під час позачергового засідання члени комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій облдержадміністрації визнали, що аварійний міст на вул. Городоцькій, 166 вимагає негайного ремонту. Елементи конструкції мосту можуть обвалитися на залізничні колії, які пролягають внизу.

Як повідомили в прес-службі Львівської ОДА, члени комісії наголосили, що слід провести капітальний ремонт для припинення руйнування мосту та гарантування безпеки руху автомобільного і залізничного транспорту та пішоходів.

За результатами розгляду цього питання Львівській міській раді доручили терміново вжити додаткових заходів для заборони руху шляхопроводом автомобільного транспорту, вага якого перевищує 20 тонн; завершити розробку та погодження проектно-кошторисної документації на проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут