Архів новин

На Львівщині розпочалося військове навчання «Репід Трайдент-2013», у якому беруть участь 19 країн

Сьогодні, 8 липня, на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки (МЦМБ) Академії сухопутних військ стартувало масштабне українсько-американське командно-штабне навчання із залученням військ «Репід Трайдент-2013». Про це повідомили "Щоденний Львів" у прес-групі українсько-американських військових навчань. Це двотижневе навчання є одним із найбільших заходів міжнародного військового співробітництва у поточному році.

Офіційна церемонія відкриття навчань відбулася на плацу центрального містечка МЦМБ. Під час урочистого шикування на щогли було піднято державні прапори 19 країн-учасниць, виконано державні гімни України та США.

Із урочистою промовою до учасників навчань звернулисяся керівник «Репід Трайдент - 2013» – перший заступник командира 8 армійського корпусу Сухопутних військ ЗС України генерал-майор В’ячеслав Назаркін та співкерівник з американської-офіцер командування Сухопутних військ ЗС США у Європі полковник Альфред Рензі.
– Сьогодні ми відкриваємо чергове навчання «Репід Трайдент – 2013», замислом якого є відпрацювання спільних дій підрозділів країн учасниць навчання з метою забезпечення готовності до виконання завдань протидії тероризму у багатонаціональних операціях, – сказав генерал-майор В’ячеслав Назаркін.
На його думку, працюючи пліч-о-пліч з представниками іноземних держав всі учасники отримують практику роботи у багатонаціональному середовищі та налагодження дружніх зв’язків з військовослужбовцями різних країн.
Разом із українськими військовими у навчаннях братимуть участь майже 1300 військовослужбовців. Найбільша група – українська, яка складає понад 600 українських солдатів та офіцерів з підрозділів 8 та 13 армійських корпусів Сухопутних військ ЗС України та близько 350 військовослужбовців іноземних армій.
Серед закордонних учасників найбільша група від армії США – 124 особи. Також у навчанні беруть участь військовослужбовці Великобританії, Вірменії, Канади, Болгарії, Азербайджану, Данії, Естонії, Грузії, Німеччини, Казахстану, Республіки Молдови, Норвегії, Польщі, Румунії, Сербії, Королівства Швеція, Туреччини.
Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут