Архів новин

На Львівщині активізувалися змії: в реанімації ще 4 особи

Упродовж 6 липня 4 особи постраждало від укусів змій. О 18:05 у реанімаційне відділення Золочівської ЦРЛ госпіталізовано 28-річного жителя с. Сасів Золочівського району з діагнозом укус змії в руку. Про це інформує прес-служба головного управління ДСНС у Львівській області.

На Сколівщині о 18:42 у реанімаційне відділення Сколівської ЦРЛ госпіталізовано 11-річного хлопчика, жителя с. Козьова Сколівського району з діагнозом укус змії в праву стопу. О 20:50 у цю лікарню госпіталізовано 28-річну жительку с. Плав’є Сколівського району з діагнозом укус змії в ліву стопу.

Наступне повідомлення до оперативно-координаційного центру ГУ ДСНС у Львівській області надійшло о 19:10. У реанімаційне відділення Жовківської ЦРЛ госпіталізовано 56-річну мешканку м. Жовква з діагнозом укус змії в руку.

Усі потерпілі перебувають у стані середньої важкості.

З огляду на події, що трапилися, Головне управління Держслужби з надзвичайних ситуацій у Львівській області застерігає мешканців міста та області бути обережними та уважними відправляючись у ліс чи на природу.

Якщо випадково побачили плазуна поряд із собою – не панікуйте, не наближайтесь і не робіть різких рухів, а спокійно відійдіть. Будьте уважні у місцях, де можна зустріти гадюк: висока трава, кущі, ліс. Вирушаючи у ліс краще взувати високе, щільне взуття, котре змія не прокусить. Гадюк приваблюють купи сміття, закинуті будівлі – це для них найкраще укриття.

Якщо гадюка таки вкусила, головне, якнайшвидше зупинити поширення отрути тілом! Варто спробувати відсмоктати частину отрути з рани. Кров'янисту рідину, що відсмоктується, треба відразу ж спльовувати. Відсмоктування не можуть робити люди, у яких у роті є язви та ранки. Потім з підручних матеріалів на уражену кінцівку накладають шину і вживають заходів для екстреного транспортування потерпілого в лікувальну установу. Під час транспортування на місце укусу рекомендується класти холод, давати якомога більшу кількість рідини, щоб зменшити концентрацію отрути в організмі та сприяти його виведенню із сечею. Зміїна отрута викликає сильну алергійну реакцію, тож у мандрівку з собою доречно брати антигістамінні препарати.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут