Архів новин

Найбільше мешканці Львова скаржаться на житлове господарство, потім - на транспорт

Загальна кількість звернень на «гарячу лінію міста» з 1 січня до 4 липня цього року становить 16 763, інформує прес-служба ЛМР.

«Щодо типів звернень, то лідирують питання із сфери житлового господарства – 7125. Друге місце у списку звернень посідають транспортні питання – 1905, але хочу доповнити, що це не лише скарги, але й роз’яснення інформації щодо руху маршрутних засобів у місті», - розповіла в.о. керівника відділу «гаряча лінія міста» Віра Фрис.

За словами Віри Фрис, левову частку у тематиці аварійних звернень займають питання, що стосуються стану благоустрою – 1390, несправності ліфтів – 1225, вуличної каналізації – 395, сфери економіки (несанкціонованої торгівлі, продажу алкоголю у нічний час) – 320, водопостачання – 250, витоків води на вулиці – 290, опалення – 194, електропостачання – 190, вуличного освітлення – 125.

«Усі звернення, які надходять на «гарячу лінію міста» є на контролі і закриваються лише після того, як мешканці підтверджують виконання робіт. Кожне звернення не лише реєструється, але й перевіряється, тобто постійно підтримується зворотний зв`язок з мешканцями. Слід зазначити, що близько 90% усіх звернень, які надходять на «гарячу лінію міста» є вирішеними», - розповідає Віра Фрис.


Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут