Архів новин

Адміністративні послуги можна отримати у 86 поштових відділеннях Львівщини

Сьогодні, 2 липня, в приміщенні Львівської дирекції УДППЗ «Укрпошта» за «круглим столом» говорили про спрощення дозвільних та реєстраційних процедур для бізнесу. Участь взяли державні реєстратори, представники дозвільних структур, малого та середнього бізнесу, інформує прес-служба ЛОДА.
Зокрема, було детально розглянуто зміни, які відбулися із набранням чинності Закону України від 16.10.2012 №5461-VI, відповідно до якого функції з реєстрації юридичних та фізичних осіб-підприємців передано від виконавчих комітетів міських рад і районних державних адміністрацій в Державну реєстраційну службу України та її структурні підрозділи (зокрема, реєстраційній службі головного управління юстиції у Львівській області). Відтак, у Львові для реєстрації, майбутнім підприємцям слід звертатися за новою адресою: вул.Словацького, 1, другий поверх (приміщення Поштамту Львівської дирекції «Укрпошти»).

Учасники круглого столу обговорили питання зі створення на території області центрів надання адміністративних послуг, які включатимуть дозвільні центри, та діятимуть за принципом єдиного вікна, що знеособлюватиме контакт бізнесу з державними службами та пришвидшить надання адміністративних послуг і, зокрема, видачу дозвільних документів.
На Львівщині створено центральний пункт дистанційного надання адміністративних послуг і 86 місць на базі поштових відділень області, в тому числі 50 у місті Львові та 36 у Буському, Пустомитівському, Турківському районах (по 10 поштових відділень у кожному) та Дрогобицькому районі (6 поштових відділень).

За посередництва пошти можна отримати 29 адміністративних послуг. Такими послугами вже скористалися 153 особи.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут