Архів новин

Вiдведення земельних дiлянок - у руки місцевих органів

За закон про внесення змiн до Земельного кодексу України та деяких законодавчих актiв у сферi земельних вiдносин, що стосуються спрощення процедури вiдведення земельних дiлянок, у вiвторок проголосували 316 народних депутатiв iз 395, зареєстрованих у залi.

Закон запроваджує правила, згiдно з якими узгодження документацiї для оформлення вiдведення земельних дiлянок i внесення вiдомостей про земельнi дiлянки до Державного земельного кадастру мають здiйснювати органи, якi функцiонують за мiсцем розташування таких дiлянок.

У законi передбачається, що узгодження проектiв вiдведення земельних дiлянок на мiсцевому рiвнi має здiйснюватися за мiсцем розташування земельних дiлянок. При цьому закон не порушує прав вiдповiдних центральних органiв виконавчої влади на створення територiальних органiв, а лише вказує на те, що в разi створення цих органiв останнi мають здiйснювати певнi повноваження.

Закон також забороняє органам, у яких узгоджується документацiя, вимагати проведення будь-яких дослiджень, експертиз та iнших робiт. Про це пише Інтерфакс-Україна.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут