Архів новин

78% громадян України все ще хочуть зимової Олімпіади в Карпатах

Більшість українців, а саме 78%, підтримують проведення зимових Олімпійських ігор 2022 року в Україні. Про це свідчать результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології. Так, згідно з результатами опитування, 78% опитаних позитивно оцінили проведення зимової Олімпіади, 12% - байдужі до цього питання, 9% - негативно оцінили дану ініціативу, 1% - не змогли відповісти.

На думку більшості респондентів, проведення Олімпійських ігор дасть позитивні результати у всіх напрямках, насамперед підвищить туристичну привабливість України, зокрема Карпатського регіону. 90% респондентів прогнозують підвищення інтересу до зимових видів спорту і позитивні зміни в реконструкції та будівництві спортивних об'єктів. Респонденти оцінили готовність України до проведення зимової Олімпіади на 3 бали з 5 можливих.

Найнижчі оцінки отримали наявність і стан спортивних споруд, транспортна інфраструктура і наявність якісного медобслуговування.
Найвищий бал респонденти поставили доброзичливості та гостинності українців.
Основними недоліками проведення такого заходу українці відзначили великі витрати на проведення Олімпіади і подорожчання товарів і послуг.

Президент України Віктор Янукович у ході проекту Діалог з країною заявив, що Україна може подати спільну заявку на проведення Олімпіади у 2022 році. "Ми плануємо взяти участь у боротьбі за право проведення зимових Олімпійських ігор у Карпатах. Зараз ми працюємо навколо цього питання. У нас є така надія".

Про це пишуть Українські новини.

Нагадаємо, що мільярди гривень з державного бюджету були витрачені Україною на проведення фінальної частини чемпіонату Європи з футболу у 2012 році. Новозбудований стадіон "Арена Львів" і, навіть, міжнародний аеропорт імені Данила Галицького сьогодні належать до збиткових об'єктів.


Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут