Архів новин

102 посадовців органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Львівщини притягнуто до адміністративної і кримінальної відповідальності

У понеділок, 1 липня, в приміщенні Львівської облдержадміністрації, за участі голів районних державних адміністрацій, міських голів міст обласного значення, правоохоронних, судових органів та громадськості, відбувся круглий стіл на тему: «Механізми підвищення державної антикорупційної політики на Львівщині». Цей захід ініційований громадською організацією «Інформаційно-правовий центр «Наше право» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Як поінформував начальник управління за додержанням законів прокуратури Львівської області Святослав Лаганяк, у 2012 році на Львівщині 102 посадові особи органів виконавчої влади та місцевого самоврядування притягнуто до адміністративної та кримінальної відповідальності. Доповідач наголосив, що сьогодні правоохоронні органи мають повноваження перевіряти достовірність інформації, яку вказують державні службовці у своїх деклараціях. Окремо С.Лаганяк також відзначив знаковість даного засідання, яке відбувається у другу річницю прийняття Закону України «Про засади запобігання та протидію корупції».


Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут