Архів новин

Анонс. Відеотрансляція прес-конференції: «Міграція молоді: позиція УГКЦ. Презентація виданнь пасторально-місійного відділу УГКЦ: перший номер журналу «Обіжник», довідник «Спільноти УГКЦ та громадські організації в країнах новітньої міграції» і підручник «Місіологія».

Прес-конференція на тему: «Міграція молоді: позиція УГКЦ. Презентація виданнь пасторально-місійного відділу УГКЦ: перший номер журналу «Обіжник», довідник «Спільноти УГКЦ та громадські організації в країнах новітньої міграції» і підручник «Місіологія».

Учасники:

владика Йосиф (Мілян), голова пасторально-місійного відділу УГКЦ, єпископ-помічник Київської архиєпархії УГКЦ;
о. Андрій Гах, секретар пасторально-місійного відділу УГКЦ;
о. Мартин Хабурський, експерт пасторально-місійного відділу УГКЦ, монах чину св. Василія Великого.

Довідка

За словами владики Йосифа, Церква завжди супроводжує свій народ та опікується ним навіть тоді, коли він шукає кращої долі, виїжджаючи за кордон. Тому, коли греко-католики їдуть за межі України, за ними йдуть і душпастирі. «Наші священослужителі духовно провадять вірних за межами Батьківщини і допомагають їм адаптуватися до іншої культури», - пояснює єпископ. Як сказав владика, основна мета ПМВ УГКЦ полягає в духовній опіці греко-католиків за кордоном та створенні програм, що допомогають людям, які повертаюся на Батьківщину.

На сторінках журналу пасторально-місійного відділу УГКЦ «Обіжник» розміщено звіт праці цієї церковної структури у світі.

У довіднику «Спільноти УГКЦ та громадські організації в країнах новітньої міграції» подано інформацію про парафії УГКЦ за кордоном та греко-католицькі організації. «Вважаю, що ці видання ПМВ УГКЦ будуть корисними як священикам, мирянам, так і науковцям, що працюють у цій сфері», - сказав владика Йосиф (Мілян).

Підручник «Місіологія» о. д-ра Мирона Бендика унікальний, бо дає змогу побачити повноту місійного покликання кожного вірного УГКЦ. Владика Йосиф переконаний: «...підручник стане у пригоді не тільки семінаристам, які готуються до пасторальної праці, а й священикам, потенційним кандидатам, які хочуть їхати служити нашим людям за кордоном. Бо українців багато в різних країнах світу. І душпастир мусить бути людиною інтелігентною, креативною, підготовленою в контексті богослов’я і місіології».

Львівський прес-клуб

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут