Архів новин

Руйнація будинку у центрі Львова

У центрі Львова, неподалік від парку ім.І.Франка та Львівського державного цирку, руйнується житловий будинок, збудований ще за часів Австро-Угорської імперії, передає УНН . За словами мешканців будинку, причиною такого жахливого стану їхнього помешкання стали не лише рясні снігопади узимку й навесні та літні зливи, але й бездіяльність комунальників.

“Ця епопея протистояння із владою триває ще з кінця 90-х років, коли будинок почав ушкоджуватись, проте нічого до пуття так ніхто і не зробив. У будинку мешкають як пенсіонери, так і сім’ї з маленькими дітьми. Але повноцінним життям це назвати не можна, оскільки будинок руйнується! Нещодавно від вогкості із 4 поверху на балкон квартири 3-го поверху впав великий шмат штукатурки. Лише дякувати Богові, що на той момент діти, котрі мешкають у квартирі, не були на балконі та не постраждали!”, — каже одна з мешканок будинку.

За її словами, у цьому 4-поверховому будинку, що за адресою вул. Ярослава Мудрого 12, б, є 20 квартир.

“Мало того, що протікає дах і квартири заливає вода, у під’їздах постійна неймовірна вогкість, так ще й канаву викопали прямо під фундамент! — нарікає мешканка будинку. — 20 травня цього року комунальники вирили канаву прямісінько до фундаменту. Нам пояснили, що нібито задля ремонту дощового водовідведення. Проте за півтора місяці нічогісінько не було зроблено - і тепер уся вода тече прямо до підвалу, підмиваючи будинок. 12 червня мешканці будинку мали розмову із головою Галицької РДА Львова, пані І.Чілімовою, котра дала підлеглим доручення: у 2-денний термін зробити ремонт. Але його не зробили ні у 2-денний, ні у 20-ти денний”, — каже Богуслава Михайлівна.

За її словами із 14 квітня до 31 травня цього року мешканці отримали від місцевої та районної влади 8 відписок за 20 підписами, у яких повідомляються причини того, що будинку не приділяється належна увага.

“У документах засвідчують, що наразі будинок є у нормальному технічному та санітарному стані, а на більш детальний ремонт не вистачає коштів. А тим часом балкони будинку вкрилися зеленими водоростями від постійної сирості, штукатурка у квартирах та під’їздах обвалилася і вода продовжує підмивати фундамент”, — резюмувала мешканка.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут