Архів новин

У Львівській області зі штрафамайданчика зникло 125 авто

У Львівській області з арештмайданчика міліції зникло 148 одиниць транспортних засобів – 125 автомобілів і 23 мотоцикла.

Як повідомили УНІАН у прес-службі прокуратури Львівської області, прокуратурою Львівської області розпочато розслідування за фактом зловживання службовим становищем працівниками міліції.

Встановлено, що службові особи ГУ МВС України у Львівській області зловживаючи службовим становищем, з корисливих мотивів, при передачі транспортних засобів з арештмайданчика, розташованого в селі Солонка Пустомитівського району, до територіальних підрозділів міліції, розпоряджалися ними на власний розсуд. Це призвело до зникнення 148 одиниць транспортних засобів.

27 червня прокуратурою Львівської області за вказаним фактом зареєстровано кримінальне провадження за ч.3 ст.364 КК України (зловживання владою або службовим становищем вчинені працівником правоохоронного органу). Передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п'яти до дванадцяти років з конфіскацією майна та з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Досудове розслідування проводить слідчий відділ прокуратури Львівської області.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут