Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
27/06/13

Тягнибок і Мірошниченко - у негласній топ-десятці антисемітів світу?

"Свободу" і двох її представників ( Олега Тягнибока та Ігоря Мірошниченка) внесено до списку десяти топ-антисемітів світу за 2012 рік. Про це повідомляють "Известия".

"Справді, "Свобода" і два її представники внесені до списку десяти топ-антисемітів світу за 2012 рік, складений центром. Він був переданий до Держдепартаменту США з рекомендацією внести їх до списку осіб, чиє перебування на території Штатів небажане", - заявив голова єрусалимського відділення Центру Симона Візенталя Ефраїм Зурофф.

Цей список був складений з висловлювань і публікацій політиків, офіційних і приватних осіб у різних країнах світу. "Свобода" посідає в ньому 5-те місце. Як наголошується в звіті, Тягнибок, лідер партії, що набрала 12% голосів на виборах до Верховної Ради (45 мандатів), закликав до зачистки близько 400 тисяч євреїв і представників інших нацменшин, які проживають в Україні, а також зажадав звільнити республіку від так званої москальсько-жидівської мафії.

Самі фігуранти антисемітського скандалу - Тягнибок і Мірошниченко - стверджують, що не отримували офіційних повідомлень про те, що стали нев'їзними до США. "Я не збирався їхати до Америки і не звертався нікуди по візу. А поширювана пресою інформація - це системна дискредитація "Свободи", - заявив Мірошниченко.

Він стверджує, що жодних антисемітських висловлювань ні з його боку, ні з боку лідера партії Олега Тягнибока не було. Таких положень, за його словами, немає і в програмних документах "Свободи", що є "єдиною українською політичною силою, яка на законодавчому рівні намагається закріпити права нацменшин".

Newsru.ua

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас